17 Foto
Pēc Krievijas īstenotās Krimas aneksijas pret Zaldostanovu tika noteiktas sankcijas, tās pamatojot ar to, ka šī kluba baikeri palīdzēja izvest no Krimas bijušās Ukrainas valdības locekļus, kuri bija aizbēguši kopā ar gāzto prezidentu Viktoru Janukoviču.

Prokremliskā motokluba "Nakts vilki" Latvijas nodaļas vadītājs iekļauts melnajā sarakstā 11

Ziņas
2016. gada 7. aprīlī 13:02
Prokremliskā motociklistu kluba "Nakts vilki" Latvijas nodaļas vadītājs Igors Lakatošs iekļauts tā dēvētajā melnajā sarakstā.

Iekšlietu ministrija apstiprina, ka Lakatošs iekļauts to ārzemnieku sarakstā, kuriem ieceļošana un atrašanās Latvijas Republikā ir aizliegta. Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis ("Vienotība") pieņēmis lēmumu, balstoties uz drošības iestāžu atzinumu. Plašāka informācija patlaban netiek sniegta.

"Nakts vilki" jau ilgu laiku cieši sadarbojas ar Krievijas varas iestādēm. Šī kluba prezidents Aleksandrs Zaldostanovs ar iesauku "Ķirurgs" bija Krievijas prezidenta Vladimira Putina uzticības persona prezidenta vēlēšanu laikā un 2013.gadā saņēma Krievijas Goda ordeni par patriotismu.

Pēc Krievijas īstenotās Krimas aneksijas pret Zaldostanovu tika noteiktas sankcijas, tās pamatojot ar to, ka šī kluba baikeri palīdzēja izvest no Krimas bijušās Ukrainas valdības locekļus, kuri bija aizbēguši kopā ar gāzto prezidentu Viktoru Janukoviču, kā arī piedalījās Ukrainas Jūras kara spēku štāba Sevastopolē un citu objektu sagrābšanā Krimas aneksijas laikā.

 

BNS / Foto: EPA/AFP/Reuters/Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 37
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 23
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 8