133 Foto
"Ārēji jau viss izskatījās savās vietās, un bija grūti iedomāties, ka krāni būtu šķībi vai ka durvis nevērtos," sacīja Lancmanis.

Lancmanis sašutis par šķībi pieskrūvētiem krāniem Rīgas pilī 37

Ziņas
2016. gada 7. aprīlī 21:15
Kliedzoši un neiedomājami - tā par atklātajiem tehniskajiem un vizuālajiem defektiem atjaunotajā Rīgas pilī "LNT Ziņām" norādīja Rīgas pils atjaunošanas padomes vadītājs, Rundāles pils direktors Imants Lancmanis.

Viņš atzina, ka padome līdz pat sīkām detaļām kontrolēja pils telpu restaurācijas, iekārtošanas un dekorēšanas projektus, kā arī pārrunāja mēbeļu, pulksteņu un citu interjera priekšmetu izvietojumu. Ar tehniskiem jautājumiem padome nenodarbojās, tomēr Lancmanim neesot saprotams, kā mūsdienās var, piemēram, šķībi pieskrūvēt ūdens krānu.

"Es vispār brīnos, ka kaut kas tāds ir iespējams. Es jau nu domāju, ka mūsdienās nav vairs tā, kā Padomju laikos, kad santehniķis... nezina. Es domāju, ka tas, kas pieder pie tā sauktā eiroremonta, ir perfekts un nevainojams. Ārēji jau viss izskatījās savās vietās, un bija grūti iedomāties, ka krāni būtu šķībi vai ka durvis nevērtos. Tas vienkārši ir kliedzoši, es to nesaprotu, kā tas ir iespējams, un tur jau nu firmai gan vajadzēja nokaunēties un tūlītās to visu izlabot," teica Lancmanis.

Viņš arī neslēpa nožēlu, ka visu darbu pabeigšana pilī ir ieilgusi.

Jau vēstīts, ka Valsts prezidenta kanceleja konstatējusi desmitiem tehnisku un vizuālu defektu atjaunotajās Rīgas pils telpās, kuru novēršanu telpu apsaimniekotājs "Valsts nekustamie īpašumi" sola līdz aprīļa beigām.

 

 
 
 
 
 

Kasjauns.lv / Foto

:

Evija Trifanova/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Tokijā noslēdzas gada grandiozākā motociklu izstāde 3
  • Policija notvērusi Egidiju – lietuviešu puisi, kurš nošāva savu ģimeni 28
  • Firma meklē cilvēku neticamai vakancei: jāceļo, jānakšņo luksusa mājās, par to saņemot 9000 eiro 4