Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Alans Rikmens filmā tēlo britu ģenerāli, kurš cenšas iegūt atļauju veikt uzbrukumu.

Aktrise pastāsta, ka Alans Rikmens būtu lepojies ar savu dzīves pēdējo lomu. VIDEO

Kultūra
2016. gada 12. aprīlī 18:26 2016. gada 12. aprīlī 18:26
Britu aktrise Helēna Mirena sacījusi, ka janvārī mūžībā aizgājušais aktieris Alans Rikmens būtu lepojies, ka viņa dzīves pēdējā loma bijusi trillerī "Eye in the Sky" ("Visuredzošā acs"), ziņo laikraksts "The Guardian".

Filmā "Eye in the Sky" attēlots bezpilota lidaparātu uzbrukums no dažādu cilvēku skatupunkta. Rikmens tajā spēlēja britu ģenerāli, kurš cenšas iegūt atļauju veikt uzbrukumu.

Mirena norāda, ka lomai esot piemitusi tāda pati "inteliģence" kā Rikmenam, kurš 69 gadu vecumā nomira no vēža.

"Tas bija Alans, ko es pazīstu - asprātīgais, uzmanīgais Alans, nevis ļaundaris, ko viņš vienmēr tik spoži nospēlēja," žurnālam "Radio Times" stāstīja Mirena. "Es ceru, ka nerunāju nevietā. Taču domāju, ja Alanam būtu bijusi izvēle, tad viņš lepotos, ka šī bija viņa pēdējā filma."

"Filmas tematika atbilda viņa inteliģencei. Viņš bija ļoti zinošs par politiku, apzinīgs un uzmanīgs. Man šķiet, ka tāpēc viņš būtu izvēlējies šo lomu," teica aktrise.

Filma "Eye in the Sky" piektdien iznāca Lielbritānijā un citviet pasaulē. Bez Mirenas un Rikmena filmā spēlē populārā seriāla "Breaking Bad" ("Pārkāpt robežu") aktieris Ārons Pols.

Kinolente veltīta Rikmena piemiņai. Tā ir Rikmena pēdējā parādīšanās filmā, taču maijā vēl iznāks kinolente "Alice Through the Looking Glass", kurā Rikmens ierunājis Zilā kāpura lomu.

Filmas "Eye in the Sky" reklāmas treileris - video:
LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Krāšņi tērpi, polonēze, izsoles... Aizvadīta vērienīgā Labdarības balle 38
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 18
Pievienot komentāru