Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Jau 3. sezonu jaunajām Rīgas futbola nākotnes cerībām papildus treniņiem savos futbola klubos tiek organizētas nodarbības, kas vērstas uz viņu individuālās meistarības attīstību.

Rīgas Futbola akadēmija atklāj jauno sezonu. FOTO

Runā Rīga
2016. gada 12. aprīlī 20:15 2016. gada 12. aprīlī 20:15
Otrdien, 12. aprīlī Rīgas Futbola akadēmija atklāja 2016. gada sezonu. Jau tradicionāli atklāšanas pasākumā piedalījās Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks. Jaunās sezonas atklāšanu uzraudzīja arī Latvijas nacionālās izlases galvenais treneris Marians Pahars .

“Esmu lepns, ka Latvijas futbola leģendas jau trešo gadu pulcē kopā Rīgas talantīgākos futbolistus un “foršākos džekus”. Pienācis laiks būt labākajiem starp saviem vienaudžiem starptautiskajā arēnā”, uzsver Rīgas vicemērs Andris Ameriks.

Rīgas Futbola akadēmijas ietvaros galvaspilsētas talantīgākajiem futbolistiem 13 līdz 15 vecumā ir iespēja pilnveidot savas prasmes un iemaņas pieredzējušā trenera Aleksandra Starkova vadībā.

“Šajā vecumā puikas bieži pamet futbolu, jo rodas citas intereses. Arī vecākiem nereti pietrūkst naudas, lai turpinātu vest savus bērnus uz treniņiem. Rīgas Futbola akadēmija piedāvā par brīvu saglabāt jaunos talantus Latvijas futbolam”, norāda bijušais Latvijas izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs.

“Man ir prieks vērot kā aug jaunā futbola paaudze. Aleksandrs Starkovs ir ideāls variants jauniešu izaugsmei. Tā ir liela veiksme, ka viņš uzņēmies šo misiju”, tā uzsver esošais Latvijas futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars.

 Jau 3. sezonu jaunajām Rīgas futbola nākotnes cerībām papildus treniņiem savos futbola klubos tiek organizētas nodarbības, kas vērstas uz viņu individuālās meistarības attīstību.

Šogad par Rīgas Futbola akadēmijas menedžeri kļuvis bijušais Latvijas izlases spēlētājs Imants Bleidelis, bet treniņu procesu vada vēl vairāki pazīstami bijušie nacionālās komandas spēlētāji, piemēram, Andrejs Rubins.


Katru gadu Rīgas Futbola akadēmijas komandas sekmīgi piedalās starptautiskajā turnīrā “Riga Cup” un no šī gada arī dodas ārzemju turnejās.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Šorīt 55 gadu vecumā no smadzeņu vēža miris slavenais operdziedātājs Hvorostovskis 27
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā 18
Robežsargi atvainojas Rīgas lidostas pasažieriem par vakar notikušo 4
Pievienot komentāru