41 Foto
Jau 3. sezonu jaunajām Rīgas futbola nākotnes cerībām papildus treniņiem savos futbola klubos tiek organizētas nodarbības, kas vērstas uz viņu individuālās meistarības attīstību.

Rīgas Futbola akadēmija atklāj jauno sezonu. FOTO

Ziņas
2016. gada 12. aprīlī 20:15
Otrdien, 12. aprīlī Rīgas Futbola akadēmija atklāja 2016. gada sezonu. Jau tradicionāli atklāšanas pasākumā piedalījās Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks. Jaunās sezonas atklāšanu uzraudzīja arī Latvijas nacionālās izlases galvenais treneris Marians Pahars .

“Esmu lepns, ka Latvijas futbola leģendas jau trešo gadu pulcē kopā Rīgas talantīgākos futbolistus un “foršākos džekus”. Pienācis laiks būt labākajiem starp saviem vienaudžiem starptautiskajā arēnā”, uzsver Rīgas vicemērs Andris Ameriks.

Rīgas Futbola akadēmijas ietvaros galvaspilsētas talantīgākajiem futbolistiem 13 līdz 15 vecumā ir iespēja pilnveidot savas prasmes un iemaņas pieredzējušā trenera Aleksandra Starkova vadībā.

“Šajā vecumā puikas bieži pamet futbolu, jo rodas citas intereses. Arī vecākiem nereti pietrūkst naudas, lai turpinātu vest savus bērnus uz treniņiem. Rīgas Futbola akadēmija piedāvā par brīvu saglabāt jaunos talantus Latvijas futbolam”, norāda bijušais Latvijas izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs.

“Man ir prieks vērot kā aug jaunā futbola paaudze. Aleksandrs Starkovs ir ideāls variants jauniešu izaugsmei. Tā ir liela veiksme, ka viņš uzņēmies šo misiju”, tā uzsver esošais Latvijas futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars.

 Jau 3. sezonu jaunajām Rīgas futbola nākotnes cerībām papildus treniņiem savos futbola klubos tiek organizētas nodarbības, kas vērstas uz viņu individuālās meistarības attīstību.

Šogad par Rīgas Futbola akadēmijas menedžeri kļuvis bijušais Latvijas izlases spēlētājs Imants Bleidelis, bet treniņu procesu vada vēl vairāki pazīstami bijušie nacionālās komandas spēlētāji, piemēram, Andrejs Rubins.


Katru gadu Rīgas Futbola akadēmijas komandas sekmīgi piedalās starptautiskajā turnīrā “Riga Cup” un no šī gada arī dodas ārzemju turnejās.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 64
  • Krievijas vēsturē baisākais maniaks Popkovs apsūdzēts vēl 60 sieviešu slepkavībās 12
  • Melānija un Donalds guļ atsevišķās istabās? Trampu pārstāvji komentē skandalozos izteikumus 23