Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Biedrības "Kam pieder valsts?" rīkotā politiskās partijas dibināšana notiks 3. maijā.

Deputāts Kaimiņš oficiāli nosauc dienu, kad dibinās savu partiju 45

Politika
2016. gada 18. aprīlī 09:06 2016. gada 18. aprīlī 09:06
Pie frakcijām nepiederošais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš oficiāli pieteicis partijas dibināšanas dienu.

Kā liecina publicētā informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 3.maijā Lielajā ģildē notiks biedrības "Kam pieder valsts" rīkotā politiskās partijas dibināšana. Paredzēts arī apstiprināt partijas darbību reglamentējošos dokumentus un ievēlēt partijas pārvaldes institūcijas.

Jau vēstīts, ka 8.februārī sāka darboties Kaimiņa iniciētā interneta platforma, kurā cilvēki varēšot uzzināt, kā iesaistīties procesos, "lai mainītu pašreizējo situāciju valstī". "Es aicinu Latvijas iedzīvotājus iepazīties ar domubiedru kopienu "Kam pieder valsts?" ("www.kampiedervalsts.lv", "www.kpv.lv"). Šīs kopienas mērķtiecīga darbība dos iespēju sabiedrībai aktīvi piedalīties politikas veidošanā. Tā dos iespēju apvienot spēkus, lai kopīgi cīnītos pret ierēdņu un politiķu patvaļu, augstprātību, izšķērdību un nekompetenci," teikts politiķa paziņojumā.

Savukārt 12.februārī Kaimiņš dibinājis biedrību "Kam pieder valsts". "Tā kā līdz partijas dibināšanai atlikušas 73 dienas, nolēmām lieki nesarežģīt situāciju, un uzreiz dibināt partiju, cilvēkiem, kas vēlēsies stāties partijā, nebūs jāstājas biedrībā," toreiz skaidroja Kaimiņš.

LETA arī ziņoja, ka Kaimiņš meklēt atbalstītājus topošajai partijai bija devies arī uz Lielbritāniju. Kaimiņš sniedzis interviju britu radio stacijai "Radio ONFM", kurā stāstīja, ka Lielbritānijā ieradies pēc aizceļojošo latviešu atbalsta. "Man vajag latviešu palīdzību, jo gribu izmainīt politisko situāciju Latvijā. Lai to izdarītu, jāiesaistās politiskajos procesos, jādibina partija. Atbraucu, lai lūgtu vietējo latviešu palīdzību," stāstīja deputāts.

LETA/ Foto: Edijs Pālens/ LETA

Citi šobrīd lasa

Martinu Dukuru diskvalificē. Mūsu skeletona zvaigzne paliek bez devītā Pasaules kausa uzvarētāja titula 157
Pienāk satraucošas ziņas par Lauri Reiniku, kurš atpūšas Indonēzijā
"Rīgas ūdens" iedzīvotājiem pēkšņi piestādījis savādus rēķinus tūkstošiem eiro apmērā 47
Skatīt visus komentārus