Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Latviešu tenoram Antoņenko slimības dēļ balss sākusi pazust pirms pēdējā cēliena.

Latviešu tenors Metropolitēna operā izrādes laikā pazaudē balsi 21

Kultūra
2016. gada 25. aprīlī 15:18 2016. gada 25. aprīlī 15:18
Latviešu tenors Aleksandrs Antoņenko Džuzepes Verdi operas "Otello" izrādes laikā Metropolitēna operā pazaudējis balsi un viņam palīgā nekavējoties steidzies dublieris, vēsta laikraksts "The New York Post".

Antoņenko slimības dēļ balss sākusi pazust pirms pēdējā cēliena, tādēļ izrādes veidotāji uz skatuvi saukuši galvenās lomas aizvietotāju, dziedātāju Frančesko Anili.

Anile pāri mugurā esošajiem džinsiem un kreklam uzrāvis melnu apmetni, lai nekavējoties varētu palīdzēt Antoņenko. Itālis dziedājis Otello partiju, kamēr Antoņenko kustinājis muti un izspēlējis lomu. "Kad prožektori izgaismoja labajā skatuves pusē esošo Anili, viņš bija apmetnī līdz jostasvietai, zilos džinsos un krosenēs," raksturojot steigu, ar kādu itāļu tenors skrējis glābt izrādi, vēsta "The New York Post".

Došanās palīgā Antoņenko bija itāļu tenora debija uz Metropolitēna operas skatuves. Anile atzina, ka nebija uztraucies, jo jau 11 gadus spēlējis Otello lomu visā pasaulē.

"Viņš [Antoņenko] atvainojās, ka radījis man tādu situāciju. Taču tas ir mans darbs - būt šeit un būt gatavam, un doties nekavējoties," skaidroja dziedātājs.

Laikraksts vēsta, ka Anile pēc uzstāšanās saņēmis skaļas ovācijas.

Jau ziņots, ka Verdi operas "Otello" pirmizrāde ar Antoņenko galvenajā lomā pirmizrādi piedzīvoja pagājušā gada 21.septembrī.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 5
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 15
Rīga atkal staro! Sācies spožākais festivāls 6
Skatīt visus komentārus