Komiķis Vils Ferels atteicies no ieceres spēlēt galveno lomu komēdijā par bijušā ASV prezidenta Ronalda Reigana cīņu ar Alcheimera slimību.

Pēc Reigana ģimenes iebildumiem komiķis Vils Ferels atsakās no bijušā prezidenta lomas 1

Kultūra
2016. gada 2. maijā 23:34 2016. gada 2. maijā 23:34
Amerikāņu komiķis Vils Ferels atteicies no ieceres spēlēt galveno lomu komēdijā par bijušā ASV prezidenta Ronalda Reigana cīņu ar Alcheimera slimību pēc politiķa ģimenes iebildumiem.

Kino žurnāls "Variety" pagājušonedēļ ziņoja, ka 48 gadus vecais Ferels spēlēšot galveno lomu komēdijā "Reagan" ("Reigans"). Tajā stāstīts par praktikantu Baltajā namā, kuram dots uzdevums pārliecināt Reiganu, ka viņš ir aktieris, kas spēlē prezidentu filmā.

"Filmas "Reagan" scenārijs bija starp vairākiem scenārijiem, kas tika iesūtīti Vilam Ferelam un kurus viņš apsvēra. Lai arī tā nekādā gadījumā nav "komēdija par Alcheimera slimību", kā tā dēvēta medijos, Ferela kungs ir atteicies no šī projekta," piektdien norādīja aktieri pārstāvošā aģentūra "United Talent Agency".

Ferela iesaistīšanos filmā asi nopēla Reigana meita Patija Deivisa un dēls Maikls Reigans, kā arī Ronalda Reigana fonds un Alcheimera apvienība.

"Es redzēju, kā mana tēva acīs atspoguļojas bailes, un šis vīrs nekad ne no kā nebaidījās. Es dzirdēju, kā viņa balss aizlūza, stāvot viesistabā un sakot, ka viņš nezina, kur atrodas," Deivisa rakstīja atklātā vēstulē Ferelam. "Alcheimera slimības gadījumā vienīgās zināmās un negrozāmās lietas ir tas, ka tiks zaudēts vēl vairāk un beigās vienmēr uzvarēs slimība. Varbūt jūs vēlaties slimniekiem izskaidrot, kāpēc šī slimība ir komēdijai piemērota tēma?"

Piektdien Maikls Reigans tviterī pateicās Ferelam par atteikšanos no lomas. "Paldies, ka izvēlējāties pareizo ceļu," viņš rakstīja.

Reigans bija ASV prezidents no 1981. līdz 1989.gadam. Viņš nomira 2004.gadā pēc ilgas cīņas ar Alcheimera slimību. Viņš bija 93 gadus vecs.

Filmas "Reagan" scenārija autors ir Maiks Rosolio.

Ferels senāk komēdijas skečos atveidojis bijušo ASV prezidentu Džordžu Bušu jaunāko.

 

LETA/Foto: AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

Doles salā paveras baiss skats - tīklos virs zivju dīķiem karājas beigti un pusbeigti putni 23
Pirmoreiz tuvi viņi bija tikai kāzu naktī. Elvisa Preslija un viņa Priscillas skaistais mīlasstāsts 2
Kā alu izmantot skaistumkopšanā? (Ņem vērā - šoreiz tikai ārīgai lietošanai) 1
Pievienot komentāru