Doma laukumā Rīgas Pašvaldības policija iepazīstina Rīgas mēru ar izstrādāto sabiedriskās kārtības uzraudzīšanas plānu, kā arī sniedz informāciju par plānotajiem jauninājumiem pašvaldības policijas darbā. (Foto: LETA)

Kaimiņi Rīgā neizpratnē: pamana 2 indiešus, kuri rāpjas augšā pa mājas notekcauruli 23

112
19. jūnijā 15:38 2017. gada 19. jūnijā 15:38
Kasjauns.lv
Pamatīgu neizpratni šajā nedēļas nogalē piedzīvoja kāda Rīgas centra nama iemītnieki, ieraugot, ka pa mājas notekcauruli rāpjas divi indieši. Iemītnieki nolēma, ka šeit būtu darbs policijai. 

Pašvaldības likumsargi stāsta, ka 17. jūnija rītā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no satrauktiem kaimiņiem par diviem aizdomīgiem vīriešiem, kuri rāpjas pa notekcauruli, lai iekļūtu blakus esošajā dzīvoklī. Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta tuvākā policijas ekipāža.

Ierodoties norādītajā adresē, policisti nekavējoties devās uz dzīvokli, kurā aizdomīgās personas bija iekļuvušas. Pēc vairākiem klauvējieniem dzīvokļa durvis atvēra divi sabijušies Indijas pilsoņi. 

Policisti lūdza izskaidrot dzīvoklī notiekošo. Viens no indiešiem paskaidroja, ka uztraukumam nav pamata, proti, viens no dzīvokļa biedriem bija pazaudējis mājokļa atslēgas, tāpēc izdomājuši, ka dzīvoklī ierāpsies pa notekcauruli.

Policisti pārliecinājās par personu stāstītā patiesumu, savukārt indieši atvainojās par divdomīgo situāciju. Likumsargu palīdzība notikuma vietā vairs nebija nepieciešama. 
 

Citi šobrīd lasa

Britu modele apsūdz slaveno iluzionistu Deividu Bleinu izvarošanā 22
Divus gadus vecs puisītis kļuvis par 8. upuri, ko nogalinājusi IKEA kumode 43
Karstasinīgs lietuvietis uzrīko kautiņu pie Ģedimina torņa un dzen prom tūristus 27
Tēmas: Indija
Skatīt visus komentārus