Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Doma laukumā Rīgas Pašvaldības policija iepazīstina Rīgas mēru ar izstrādāto sabiedriskās kārtības uzraudzīšanas plānu, kā arī sniedz informāciju par plānotajiem jauninājumiem pašvaldības policijas darbā. (Foto: LETA)

Kaimiņi Rīgā neizpratnē: pamana 2 indiešus, kuri rāpjas augšā pa mājas notekcauruli 22

112
2017. gada 19. jūnijā 15:38 2017. gada 19. jūnijā 15:38
Kasjauns.lv
Pamatīgu neizpratni šajā nedēļas nogalē piedzīvoja kāda Rīgas centra nama iemītnieki, ieraugot, ka pa mājas notekcauruli rāpjas divi indieši. Iemītnieki nolēma, ka šeit būtu darbs policijai. 

Pašvaldības likumsargi stāsta, ka 17. jūnija rītā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no satrauktiem kaimiņiem par diviem aizdomīgiem vīriešiem, kuri rāpjas pa notekcauruli, lai iekļūtu blakus esošajā dzīvoklī. Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta tuvākā policijas ekipāža.

Ierodoties norādītajā adresē, policisti nekavējoties devās uz dzīvokli, kurā aizdomīgās personas bija iekļuvušas. Pēc vairākiem klauvējieniem dzīvokļa durvis atvēra divi sabijušies Indijas pilsoņi. 

Policisti lūdza izskaidrot dzīvoklī notiekošo. Viens no indiešiem paskaidroja, ka uztraukumam nav pamata, proti, viens no dzīvokļa biedriem bija pazaudējis mājokļa atslēgas, tāpēc izdomājuši, ka dzīvoklī ierāpsies pa notekcauruli.

Policisti pārliecinājās par personu stāstītā patiesumu, savukārt indieši atvainojās par divdomīgo situāciju. Likumsargu palīdzība notikuma vietā vairs nebija nepieciešama. 
 

Citi šobrīd lasa

"Ja tā turpināsies, septembrī lielākās ķēdes aiztaisīs durvis," pavārs Mārtiņš Sirmais izsaka drūmas prognozes par restorānu biznesu 118
Tomasa Dukura sieva sagaida skeletonistu no olimpiskajām spēlēm ar visai sāpīgu dāvanu 31
Traģēdijā Garkalnes novadā mirusi ģimene - mamma, tēvs un viņu 16 un 21 gadu vecie bērni 30
Tēmas: Indija
Skatīt visus komentārus