Rīgas pašvaldības policija aicina atpūtas baudītājus pie ūdenstilpnēm nebūt pārgalvīgiem, kā arī rūpīgi uzraudzīt bērnus.

Peldsezonai sākoties, Rīgas pašvaldības policija uzsāk darbu Rīgas oficiālajās peldvietās

Runā Rīga
2016. gada 13. maijā 11:40 2016. gada 13. maijā 11:40
Saistībā ar peldsezonas atklāšanu, pirmdien, 16.maijā no plkst. 11.30 līdz 12.30 Ķīpsalas peldvietā Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki demonstrēs savas spējas un ekipējumu, tostarp, notiks arī cilvēka glābšanas, transportēšanas un atdzīvināšanas paraugdemonstrējumi.

Pasākumu apmeklēs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass.

Peldsezonā Rīgas pilsētas oficiālās peldvietās „Vecāķi”, „Bābelīte”, „Vakarbuļļi”, „Daugavgrīva”, „Rumbula”, „Lucavsala”, “Ķīpsala”  sabiedrisko kārtību un atpūtnieku drošību uzraudzīs Rīgas Pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki.

2015.gadā Rīgas pašvaldības pludmalēs Rīgas pašvaldības policijas darbinieki glābuši 4 peldētājus, 24 atpūtniekiem sniegta medicīniskā palīdzība, pludmalēs atrasti 19 nomaldījušies bērni. Rīga pašvaldības uzraudzītajās peldvietās, kopš 2003.gada nav noslīcis neviens cilvēks.

Rīgas pašvaldības policija aicina atpūtas baudītājus pie ūdenstilpnēm nebūt pārgalvīgiem, kā arī rūpīgi uzraudzīt bērnus.

Aicinām pasākumā piedalīties mediju pārstāvjus! Jūsu ērtībai būs nodrošināts transports, kas līdz plkst. 11.15 gaidīs pie Rātsnama, RTU pusē.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Foto: Rebeka Žeire/LETA

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 10
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Latvijā par cilvēkiem ņirgājas - kāpostu brigāde skaidro, kāpēc nebrauks mājās arī pēc Breksita 57
Pievienot komentāru