NSL līdere Inguna Sudraba.

Sudraba: "No sirds Latvijai" politikā no sprintera jāpārkvalificējas par maratonskrējēju 4

Ziņas
2016. gada 14. maijā 13:30
Situācijā, kurā koalīcija ignorē opozīcijas priekšlikumus neatkarīgi no tā, cik laba ir ierosinātā ideja, partijai "No sirds Latvijai" (NSL) no sprintera ir jāpārkvalificējas par maratonskrējēju, šodien partijas kopsapulcē norādīja NSL līdere Inguna Sudraba.

Viņa pauda, ka partija turpinās darbu pie tās dibināšanas laikā formulētajiem mērķiem - patiesas demokrātijas atjaunošana, Latvijas ietekmes būtiska palielināšana, kā arī iestāšanās par valsts attīstību un cilvēku labklājību.

Sudraba vērsa uzmanību, ka no Latvijas ir aizbraukuši daudz cilvēku - viņa minēja konkrētus piemērus, kad no valsts prom ir devies celtnieks, zemnieks, bērnu dārza audzinātāja un citu profesiju cilvēki. Šie iedzīvotāji nav redzējuši iespēju sasniegt mērķus Latvijā un ir skumji, ka aizbraukuši aktīvi pilsoņi, norādīja politiķe. Šeit palikušajiem dažādu tautību cilvēkiem jākļūst divtik aktīviem un drosmīgiem, lai mainītu politiku un valsti, secina partijas vadītāja.

Sudraba norādīja, ka politikā partijas pārstāvji bija jauni, taču loloja klusu cerību, ka strādāt un panākt rezultātus būs vieglāk. Taču ar netīru pretdarbību politiskais spēks saskārās jau priekšvēlēšanu laikā, un arī Saeimā nākas saskarties ar situāciju, kad koalīcija ignorē opozīcijas idejas neatkarīgi no tā, cik tās ir labas.

NSL vadītāja pauda, ka nedrīkst nenovērtēt pašvaldību vēlēšanu nozīmi, bet panākumi nebūtu jāsasniedz par katru cenu.

NSL kopsapulce ir lemttiesīga, jo tajā ieradusies pietiekoša pārstāvniecība, tika norādīts pasākuma sākumā.

Šodien kopsapulcē paredzēts ievēlēt arī partijas vadītāju un uz šo amatu pretendē viena kandidāte – pašreizējā vadītāja Sudraba.


LETA / Foto: Ieva Čīka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Labākie jaunie restorāni Latvijā. TOPS 31
  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 82
  • Liepājniekus izbrīna pārsteidzošs atklājums: pie lidostas uzieti grāvji, kas atgādina lidmašīnu kontūras 21