Ušakovs piedāvāja mainīt 12 punktus no Latvijas pret 12 punktiem no Krievijas.

Ušakovs aicinājis rīdziniekus Eirovīzijā balsot par Krievijas dziedātāju Lazarevu 256

Sabiedrība
2016. gada 14. maijā 13:55 2016. gada 14. maijā 13:55
Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) aicinājis rīdziniekus starptautiskā dziesmu konkursa "Eirovīzija" finālā balsot par Krievijas pārstāvi Sergeju Lazarevu.

Ušakovs sociālajā tīklā "Facebook" vērsies pie viņa sekotājiem Krievijā ar "vienlaikus draudzīgu un darījuma priekšlikumu".

"Šodien notiek konkursa "Eirovīzija" fināls. Mēs Rīgā draudzīgi balsojam par Sergeju Lazarevu. Bet jūs Krievijā tikpat draudzīgi balsojat par mūsu Justu," darījuma nosacījumus skaidroja galvaspilsētas mērs, piebilstot, ka šis aicinājums attiecas arī uz "cienījamo Krievijas žūriju".

Ušakovs piedāvāja mainīt 12 punktus no Latvijas pret 12 punktiem no Krievijas.

Pašvaldības vadītājs aicinājis "draugus no Latvijas" palīdzēt ar šī aicinājuma izplatīšanu, lai tādējādi iegūtu pēc iespējas vairāk balsu Justam. Savukārt "draugiem no Krievijas" būtu jādalās ar šo aicinājumu, lai analoģiski nodrošinātu pēc iespējas lielāku balsu skaitu Lazarevam.

Sergejs Lazarevs Eirovīzijas pusfinālā

Kā ziņots, šovakar Zviedrijā notiks "Eirovīzijas" fināls, kurā par uzvaru cīnīsies 26 valstu izpildītāji, tostarp Latvijas dalībnieks Justs Sirmais.

Justs ar dziesmu "Heartbeat" šovakar uzstāsies kā divdesmitais. Finālu atklās Beļģija, sekos Čehijas, Nīderlandes, Azerbaidžānas, Ungārijas, Itālijas, Izraēlas, Bulgārijas, Zviedrijas, Vācijas un Francijas priekšnesumi. Kā vienpadsmitais uzstāsies Polijas izpildītājs, bet pēc viņa Austrālijas, Kipras, Serbijas, Lietuvas, Horvātijas, Krievijas un Spānijas dziedātāji.

Pēc Latvijas uz fināla lielās skatuves vēl uzstāsies Ukrainas, Maltas, Gruzijas, Austrijas, Lielbritānijas un Armēnijas mūziķi.

Justs konkursā piedalās ar Aminatas Savadogo sarakstīto dziesmu, kura pati pagājušajā gadā ar pašas rakstīto dziesmu "Love Injected" starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā ieguva sesto vietu.

Eirovīzijas konkursa finālam ikviens varēs sekot līdzi Latvijas Televīzijas 1.kanālā no plkst.22.

Pēc "Optibet" bukmeikeru domām, šogad par uzvarētāja titulu Eirovīzijas dziesmu konkursā reāli cīnīsies divas pārstāves - Krievija ar Sergeja Lazareva izpildīto dziesmu "You Are The Only One" un Francija ar mūziķa Amira paša sacerēto un izpildīto dziesmu "J’ai cherché".

Justs Sirmais Eirovīzijas pusfinālā


LETA / Foto: Itar-Tass/Scanpix/LETA / Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Invalīdu pāris Ozolniekos izmisumā: par 250 eiro nopirkta veca "Audi" dēļ zaudē pabalstus 129
Maltā savā automašīnā uzspridzināta slavena žurnāliste, kura cīnījās pret korupciju 25
Ziemeļkoreja: kodolkarš var izcelties kuru katru brīdi 16
Skatīt visus komentārus