Pieteikumi jāiesniedz līdz 3. jūnija plkst. 17.00.

Izsludina finansēšanas konkursu sporta pasākuma "Lāčplēšu kross" rīkošanai 1

Runā Rīga
2016. gada 20. maijā 13:07 2016. gada 20. maijā 13:07
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) konkursu par finansiālu atbalstu pasākuma „Lāčplēšu kross” rīkošanai, kurā aicina pieteikt projektus sporta un fizisko aktivitāšu īstenošanai atklātā vai slēgtā teritorijā Rīgas pilsētā.

Konkursu rīko, lai sagaidot patriotisko mēnesi, ikvienam rīdziniekam tiktu dota iespēja iesaistīties kopīgā sportiskā pasākumā “Lāčplēšu kross”, kurā iespēja pārbaudīt savu sportisko formu, spēku, ātrumu, veicot šķēršļu distanci, tādējādi vienlaicīgi sekmējot gan iedzīvotāju fizisko spēju attīstību, gan valstiskās identitātes apzināšanos. Pasākuma īstenošanai tiks piešķirti 12 000 eiro.

Konkursā aicinātas piedalīties nevalstiskās organizācijas, kurām ir pieredze sporta sacensību un pasākumu organizēšanā. Konkursa nolikums, kā arī saistītie dokumenti pieejami interneta vietnē www.sports.riga.lv sadaļās „Finansēšanas konkursi” un “Aktuāli”. Papildinformācija pieejama pa tālruni 67012669.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 3. jūnija plkst. 17.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr.Valdemāra ielā 5, kā arī jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi: diana.volnaga@riga.lv.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Foto:

lacplesukross.lv

Citi šobrīd lasa

40 gadu vecumā viņš nolēma: turpmāk sekošu savai sirdij. Kas patiesībā ir bestselleru "alķīmiķis" Koelju 12
Divus gadus vecs puisītis kļuvis par 8. upuri, ko nogalinājusi IKEA kumode 52
Gulbenes novada Lejasciemā plosījies lācis 5
Pievienot komentāru