Pērn Daces Reinikas lielākais ienākumu avots bijusi Tērvetes novada pašvaldības vadītājas alga, kas viņai bija 23 776 eiro.

Reinika gada laikā iekrājusi 3331 eiro 18

Ziņas
2016. gada 21. maijā 17:46
Tērvetes novada domes priekšsēdētāja Dace Reinika ("Mūsu mājas ir te") pagājušajā gadā par 3331 eiro palielinājusi savus iekrājumus, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) publiskojamo datu bāzē pieejamā valsts amatpersonas deklarācija par 2015.gadu.

2014.gadā Reinika bankā glabājusi 20 711 eiro, bet pērn - 24 042 eiro.

Pēc VID datiem, pērn Reinikas lielākais ienākumu avots bijusi Tērvetes novada pašvaldības vadītājas alga, kas viņai bija 23 776 eiro.

Vēl viņa saņēmusi astoņus eiro par uzkrājuma procentiem "SEB bankas" naudas kontā, Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības honorāru deviņu eiro apmērā un Dobeles novada izglītības pārvaldes atlīdzību 50 eiro apmērā.

Reinika pērn bijusi kapitāldaļu turētāja pārstāve SIA "Rehabilitācijas centrs "Tērvete"", jauktā kora "Tērvete" vadītāja un Zemgales plānošanas reģiona padomes dalībniece.

Reinikai pieder dzīvoklis Tērvetes pagastā un dzīvoklis Rīgā. Tāpat viņas īpašumā ir 2007.gadā ražota vieglā automašīna "Hyundai Accent".

Reinikai nav deklarētu parādsaistību vai skaidras naudas uzkrājumu.

LETA/ Foto: Evija Trifanova/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 26
  • Pasaule smīkņā par neizskaidrojumu Trampa dīvainību. VIDEO 13
  • Dzērājšoferis Rīgā ar varu atgūst savu atņemto auto, lai aizbrauktu ar to mājās