Ždanoka: "Latvijas krievu kopienu mēģina provocēt un iesūtīt spiegus".

Ždanoka noraizējusies par krievu kopienā it kā iesūtītiem spiegiem 42

Ziņas
2016. gada 25. maijā 08:59
Nezināmi cilvēki pēdējos gados mēģina provocēt Latvijas krievu kopienu un iesūtīt tajā spiegus, intervijā "Vesti Segodna" izteikusies Eiropas Parlamenta deputāte, prokrieviskā aktīviste Tatjana Ždanoka (LKS).

"Pēdējo divu gadu laikā pēc Ukrainas notikumiem pie mums Latvijas Krievu kopienas birojā ar pārsteidzošu regularitāti ierodas Rietumu žurnālisti un uzdod vienus un tos pašus jautājumus: "Cik var ciest? Kad jūs beidzot sacelsieties pret tādu netaisnību?" Un viņi kļūst ļoti neapmierināti, kad mūsu acīs neierauga dumpiniecisku spīdumu," stāstījusi politiķe.

Pēc viņas vārdiem, viens no šādiem viesiem bijis acīmredzams "izlūks žurnālista aizsegā". Šis cilvēks ilgi esot centies iegūt sev vēlamās atbildes, bet, tās nedabūjis, devies uz Latgali, kur viņam esot izdevies izprovocēt Rēzeknes mēru Aleksandru Bartaševiču (S) uz neapdomīgiem izteikumiem, ka viņš skatās Krievijas TV kanālus un tic tiem.

"Vispār daudz interesantu lietu notiek. Piemēram, Daugavpilī parādās dīvainas cilvēku grupas no Rietumiem, pārsvarā pusmūža vīrieši no Britu salām, kuri ne no šā , ne no tā ieradušies Daugavpilī mācīties krievu valodu. Viņi tur pierakstās uz kursiem. Ir dažas, lai arī netiešas pazīmes, ka tiek gatavota kāda provokācija," izteikusies politiķe.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Atrasts 24 gadus vecais Marks, kurš pazuda ceļā uz mājām 18
  • Ropažnieks Jānis laimē iespaidīgu naudas summu. "Sākumā domāju, ka tie ir 10 eiro..." 11
  • Lietuvu satricina vēl viena traģēdija - suns saplosa mēnesi vecu bērnu 12