Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ždanoka: "Latvijas krievu kopienu mēģina provocēt un iesūtīt spiegus".

Ždanoka noraizējusies par krievu kopienā it kā iesūtītiem spiegiem 42

Politika
2016. gada 25. maijā 08:59 2016. gada 25. maijā 08:59
Nezināmi cilvēki pēdējos gados mēģina provocēt Latvijas krievu kopienu un iesūtīt tajā spiegus, intervijā "Vesti Segodna" izteikusies Eiropas Parlamenta deputāte, prokrieviskā aktīviste Tatjana Ždanoka (LKS).

"Pēdējo divu gadu laikā pēc Ukrainas notikumiem pie mums Latvijas Krievu kopienas birojā ar pārsteidzošu regularitāti ierodas Rietumu žurnālisti un uzdod vienus un tos pašus jautājumus: "Cik var ciest? Kad jūs beidzot sacelsieties pret tādu netaisnību?" Un viņi kļūst ļoti neapmierināti, kad mūsu acīs neierauga dumpiniecisku spīdumu," stāstījusi politiķe.

Pēc viņas vārdiem, viens no šādiem viesiem bijis acīmredzams "izlūks žurnālista aizsegā". Šis cilvēks ilgi esot centies iegūt sev vēlamās atbildes, bet, tās nedabūjis, devies uz Latgali, kur viņam esot izdevies izprovocēt Rēzeknes mēru Aleksandru Bartaševiču (S) uz neapdomīgiem izteikumiem, ka viņš skatās Krievijas TV kanālus un tic tiem.

"Vispār daudz interesantu lietu notiek. Piemēram, Daugavpilī parādās dīvainas cilvēku grupas no Rietumiem, pārsvarā pusmūža vīrieši no Britu salām, kuri ne no šā , ne no tā ieradušies Daugavpilī mācīties krievu valodu. Viņi tur pierakstās uz kursiem. Ir dažas, lai arī netiešas pazīmes, ka tiek gatavota kāda provokācija," izteikusies politiķe.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Pasakaini skaista Šveices ciematiņa pašvaldība gatava maksāt 33 tūkstošus tiem, kas tur gribētu dzīvot 33
Valteram saziedoti jau 100 000 eiro; pāri palikusī nauda aizies citiem slimniekiem
Moderni un ar latviskiem elementiem! Prezentēts, kā Latvijas sportisti izskatīsies olimpiskajās spēlēs 36
Skatīt visus komentārus