Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Sākumā kleitās tērptie briti noliedza, ka būtu atkailinājušies, taču, kad policisti norādīja uz novērošanas kamerām, ārvalstnieki atzina vainu izdarītajā.

Par atkailināšanos Vecrīgā soda kleitās tērptus britu vecpuišus. VIDEO 22

112
2016. gada 7. jūnijā 11:20 2016. gada 7. jūnijā 11:20
Rīgas Pašvaldības policija (RPP) piemērojusi administratīvos naudas sodus trīs Lielbritānijas iedzīvotājiem par atkailināšanos vecpuišu ballītē Vecrīgā, informēja RPP preses pārstāvis Toms Sadovskis.

2.jūnijā policija Līvu laukumā pamanīja kādu iereibušu un trūcīgā Supermena kostīmā tērptu vīrieti, kurš apkārtējo apskatei bija atkailinājis intīmās zonas. Policisti vīrieti nogādāja policijas telpās un noskaidroja, ka viņš ir 29 gadus vecs tūrists no Lielbritānijas, kurš Rīgā ieradies, lai nosvinētu vecpuišu ballīti.

Par sīko huligānismu vīrietim piemērots 200 eiro naudas sods, kuru pārkāpējs uzreiz apmaksājis.

Tajā pašā dienā divas stundas vēlāk cita policijas ekipāža saņēma ziņu no videonovērošanas centra darbiniekiem par to, ka Grēcinieku ielā vairāki vīrieši metušies savdabīgā rotaļā - uz ielas aplī stāvēja bariņš vīriešu, taču viņiem pa vidu īpatnēju rituālu veica divi kleitās ģērbti biedri. Arī šie kleitās ģērbtie kungi izklaidē piedalījās ar atkailinātiem dzimumorgāniem.

Pāris minūšu laikā notikuma vietā ieradās policijas ekipāža, taču tajā brīdī vīrieši savādo rituālu jau bija beiguši. Skaidrojot notikuma apstākļus, izrādījās, ka arī šajā gadījumā iesaistīti vecpuiši no Lielbritānijas. Sākumā kleitās tērptie briti noliedza, ka būtu atkailinājušies, taču, kad policisti norādīja uz novērošanas kamerām, ārvalstnieki atzina vainu izdarītajā.

Abi aizturētie ir 29 gadus veci vīrieši no Lielbritānijas, turklāt ārvalstnieki bija iereibuši.

Arī šiem pārkāpējiem par sīko huligānismu sastādīti protokoli, un katram piemērots 250 eiro liels naudas sods.

LETA / Foto: ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Kas ir kautrīgais itālietis no "Sant Laurent Paris", kurš sievietēm piedāvā tērpties tik atkailinošās drēbēs 5
Iesaka bioenerģētiķis: praktiskā maģija, kā tikt pie naudas 24
"Ziniet, trūkst vārdu..." Brāļu kapu apmeklējums 18. novembrī ģimenei beidzas ar rūgtuma izjūtu 21
Skatīt visus komentārus