Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ziloņcilvēks – Mārtiņš Vilkārsis.

Skatītāji par labāko Liepājas teātra izrādi šajā sezonā atzinuši drāmu "Ziloņcilvēks"

Kultūra
2016. gada 13. jūnijā 17:11 2016. gada 13. jūnijā 17:11
Skatītāju aptaujā par labāko aizvadītās sezonas Liepājas teātra izrādi atzīta režisores Lauras Grozas-Ķiberes iestudētā drāma "Ziloņcilvēks", informēja Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Otro vietu skatītāju balsojumā ieguvis režisores Gaļinas Poliščukas iestudējums "Mūsu pilsētiņa", bet trešo vietu - Viestura Meikšāna izrāde "Portreti. Vilki un avis".

Skatītāju aptaujā par labāko Liepājas teātra aktrisi aizvadītajā sezonā atzīta Inese Kučinska, bet labākā aktiera gods ticis Egonam Dombrovskim. Par labāko aktrisi otrā plāna lomā atzīta Anete Berķe, bet par labāko aktieri otrā plāna lomā - Gatis Maliks.

Liepājas Kultūras pārvalde organizēja iedzīvotāju aptauju, lai noskaidrotu Liepājas teātra 109.sezonas labāko jauniestudējumu un spilgtākos aktieru darbus. Savu vērtējumu sniedza arī četri Latvijas teātra kritiķi. Aptauja tika rīkota jau devīto gadu pēc kārtas. Šogad balsojumā piedalījās gandrīz 600 skatītāji.

Savukārt 15.jūnijā savu vērtējumu par aizvadīto sezonu izteiks arī teātra kritiķi un eksperti, paziņojot šīs sezonas "Spēlmaņu nakts" nominācijas.

LETA/Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 93
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Pasakaini skaista Šveices ciematiņa pašvaldība gatava maksāt 33 tūkstošus tiem, kas tur gribētu dzīvot 15
Pievienot komentāru