Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Renārs Kaupers, gada sākumā, viesojoties pie Ogļezņeva, parādījis kādu savu dziesmu ar domu pamēģināt to ierakstīt kopā.

"Prāta vētra" kopā ar "Musiqq" ierakstījusi dziesmu "Debesis iekrita tevī". AUDIO 8

Kultūra
2016. gada 17. jūnijā 22:01 2016. gada 17. jūnijā 22:01
Grupa "Prāta vētra" kopā ar grupu "Musiqq" ierakstījusi jaunu dziesmu "Debesis iekrita tevī", informēja grupas "Prāta vētra" pārstāve Ieva Liepa.

Dziesmu, kuras autors ir "Musiqq" dalībnieks Marats Ogļezņevs, "Prāta vētra" un "Musiqq" ierakstīja sadarbībā ar zviedru producentu, bet ideja par šādu kopprojektu radusies, gatavojoties "Prāta vētras" koncertam Liepājā un domājot par to, kā iepriecināt un pārsteigt skatītājus.

Kā stāstīja "Prāta vētras" dziedātājs Renārs Kaupers, gada sākumā, viesojoties pie Ogļezņeva, viņš parādījis kādu savu dziesmu ar domu pamēģināt to ierakstīt kopā. "Savukārt Marats ieminējās, ka arī viņam ir viena iestrāde un atskaņoja "Debesis iekrita tevī". Turpat mājas studijā iedziedāju demo, kas beigu beigās tā arī palika gala versija. Vislielākās diskusijas mums izvērsās par aranžējumu - labākais risinājums nāca no Zviedrijas," atklāja Kaupers.

Savukārt Ogļezņevs piebilda, ka ir gandarīts un, protams, ļoti priecīgs par sadarbību ar Latvijas "normālākajiem čaļiem" - "Prāta vētru". Viņš pauž pateicību arī Kauperam, ka viņš uzrunāja un neatstāja novārtā ieceri par kopīgu dziesmu.

Dziesmas pirmatskaņojums abu grupu dzīvajā izpildījumā notiks Liepājas koncertā 20.augustā stadionā "Daugava".

Jau ziņots, ka augustā "Prāta vētra" uzstāsies Liepājā ar sava jaunā albuma "7 soļi svaiga gaisa" programmu. Tāpat kā iepriekšējos tūres "7 soļi svaiga gaisa" koncertos, arī Liepājā uz skatuves ar grupu kopā būs meiteņu trio "Limonāde", dīdžejs "Kashuks" un Dons.

LETA / Foto: ITAR-TASS/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Kādreizējais miljonārs Jānis Naglis strādā par taksistu 15
Jaunumi Ēģiptē aizturētās britu tūristes lietā: spriedums varētu tikt nolasīts Ziemassvētkos 17
Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 4
Skatīt visus komentārus