Lielākajai daļai pārkāpēju piemērots 10-20 eiro sods, taču trim pārkāpējiem piemērots pat 50 eiro naudas sods.

Dārziņos policija mēneša laikā ar slepenu videokameru pieķērusi 20 piemēslotājus 3

Ziņas
2016. gada 22. jūnijā 22:34
Mēneša laikā Rīgas Pašvaldības policijā (RPP) sāktas 20 administratīvās lietas par piemēslošanu Rīgā, Dārziņu rajonā, informēja RPP.

Pēdējo mēnešu laikā RPP saņēma sūdzības no Dārziņu iedzīvotājiem. Vietējie iedzīvotāji policistiem ziņoja, ka Jāņogu ielā citi iedzīvotāji ierīkojuši nesankcionētu izgāztuvi - vietā, kur ir novietots konteiners stikla tarai, apkārtējie regulāri izmet savus atkritumu maisus. Apsekojot norādīto adresi, kārtības sargi konstatēja, ka tajā patiešām izveidojies atkritumu kalns.

Pagājušā mēneša otrajā pusē, ņemot vērā iedzīvotāju sūdzības, šajā vietā tika izvietota pārvietojamā novērošanas kamera, lai turpmāk būtu iespējams pieķert pārkāpējus. Mēneša laikā sāktas 20 administratīvās lietas par piemēslošanu. Daži no pārkāpējiem šajā vietā vienlaikus izmetuši pat teju desmit maisus, savukārt kāds cits izmetis dīvānu.

Lielākajai daļai pārkāpēju piemērots 10-20 eiro sods, taču trim pārkāpējiem piemērots pat 50 eiro naudas sods.

Rīgas domes saistošajos noteikumos teikts, ka par šādu pārkāpumu var piemērot naudas sodu līdz 71 eiro. Pārkāpuma izskatīšanas laikā policisti piemēslotājus aicināja informēt arī kaimiņus un citus paziņas, kas, viņuprāt, varētu vēlēties izmantot nesankcionēto izgāztuvi.

RPP atgādina, ka katram pašam ir jāparūpējas par saviem atkritumiem un tos nedrīkst vienkārši izmest, kur pagadās. Tāpat policija brīdina, ka arī turpmāk šādās un citās vietās izmantos pārvietojamās videonovērošanas kameras.

LETA/Foto: Zane Bitere/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 119
  • Latvietim Andrejam Īrijā piespriež mūža ieslodzījumu. Cietumā sēž arī viņa brālis 4
  • Dzērājšoferis Rīgā ar varu atgūst savu atņemto auto, lai aizbrauktu ar to mājās