Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pērn Līgo svētku brīvdienās nebija nevienas ceļu satiksmes negadījumos zaudētas dzīvības, šogad diemžēl statistika nav tik iepriecinoša.

Šogad Jāņu brīvdienās avārijās gājuši bojā 4 cilvēki 3

112
2016. gada 27. jūnijā 08:06 2016. gada 27. jūnijā 08:06
(Papildināta, precizēta 09:30) Jāņu brīvdienās, sākot no 22.jūnija, ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā četri cilvēki, LNT raidījumā "900 sekundes" norādīja Valsts policijas (VP) Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Viņš atzīmēja, ka policijas statistika negadījuma skaita ziņā ir pasliktinājusies. "Ja iepriekšējos gados Līgo svētkos nebija neviens bojāgājušais. Šajā piektajā gadā noticis negadījums - notriekts gājējs Kurzemes reģionā," teica Krapsis.

VP pārstāvis atzīmēja, ka kopumā svētku laikā reģistrēti 290 negadījumi, kuros cieta 63 cilvēki.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) sestdien tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Rankas pagastu par to, ka Gaujas upē slīkst cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka cilvēks upē vairs nav redzams. Pārmeklējot ūdenstilpni glābēji atrada apmēram 39 gadus vecu noslīkušu vīrieti. Līdztekus sestdien ugunsdzēsēji glābēji Brocēnu novada Cieceres pagastā no Cieceres ezera izcēla apmēram 25 gadus vecu noslīkušu sievieti. Svētdien Babītes novada Babītes pagastā no Piņķu karjera izcēla apmēram 28 gadus vecu noslīkušu vīrieti. Savukārt Jelgavā no Lielupes izcēla apmēram 40 gadus vecu noslīkušu sievieti. Visos gadījumos noslīkušie cilvēki nodoti Valsts policijas darbiniekiem.Vēl četri cilvēki brīvdienās noslīkuši. Starp noslīkušajiem bijis arī nepilnus divus gadus vecs bērns, kurš miris piemājas dīķī.

Seši cilvēki slīkšanas dēļ brīvdienās nogādāti slimnīcā.

Salīdzinot ar darba dienām, kad mediķi dodas uz aptuveni 200 izsaukumiem, kas saistīt ar traumām, Jāņu brīvdienās katru dienu notikuši 300 - 400 negadījumi, kuros cilvēki guvuši traumas.

Nedēļas nogalē mediķi slimnīcā nogādājuši arī 61 cilvēku saistībā ar pārkāršanu un karstuma radītām veselības problēmām. Saule pārkarsuši dažāda vecuma cilvēki, sākot no 11 dienas veca mazuļa līdz pat 86 gadus vecai kundzei.

BNS/Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Šodien lielā ūdens iesvētīšana: pareizticīgie stāv rindā, lai gremdētos ledainajā Daugavā 62
Kad kāja sāp un rakete lido pret zemi. Mūsu Aļona pēc zaudējuma talantīgajai igaunietei Kontaveitai izstājas no "Australian Open" 11
Maligina atraitne Elīna pieprasīs sev pienākošos mantojumu 55
Pievienot komentāru