Rīdzinieka karšu lietotājiem sava mājas lapa 5

Ziņas
2016. gada 29. jūnijā 15:11
Rīdzinieka karšu lietotāji turpmāk visu informāciju par rīdziniekiem pieejamajām atlaidēm varēs uzzināt mājas lapā www.ridziniekakarte.lv, kurā vienlaicīgi varēs iegādāties jaunās 1 stundas biļetes darba dienām un brīvdienām, piecas 24 stundu biļetes, kas izmantojamas 15 dienu laikā, kā arī braucienu un mēneša biļetes. Tāpat varēs ieskaitīt naudu savā e-maciņā, lai norēķinātos par automašīnu novietošanu B, C un D zonās ar 20% atlaidi.

Mājas lapai www.ridziniekakarte.lv būs publiski pieejamā sadaļa, kurā ikviens interesents varēs uzzināt aktuālākās rīdziniekiem pieejamās atlaides un pieteikties Rīdzinieka kartes saņemšanai, kā arī slēgtā sadaļa – interneta veikals, kurai varēs piekļūt ar bankas autorizāciju vai speciāli izveidotu paroli, kas tiks nosūtīta uz klienta e-pastu. Mājas lapas slēgtajā sadaļā Rīdzinieka karšu lietotāji varēs iegādāties jebkuru biļešu veidu, kas ielādējams Rīdzinieka kartē. Tāpat mājas lapas slēgtajā sadaļā klienti varēs papildināt savu Rīdzinieka kartes e-maciņu, lai veiktu norēķinus par automašīnu novietošanu B, C un D zonās ar 20% atlaidi, kā arī pārvaldīt savu Rīdzinieka kartes saturu.

“Rīgas satiksme” atgādina, ka  no 1.jūlija Rīdzinieka kartes īpašnieki varēs iegādāties vienas stundas biļeti par 1,15 eiro darbdienām un 0,60 eiro brīvdienām. Iegādājoties šādu biļeti, pasažieris stundas laikā varēs veikt neierobežotu skaitu braucienu ar pārsēšanos. Turklāt pēdējo braucienu pasažieris drīkstēs reģistrēt biļetes derīguma termiņa 59.minūtē un tālāk braukt līdz maršruta galapunktam neatkarīgi no ceļa ilguma.

Savukārt 5 biļetes 24 stundām, kas izmantojamas 15 dienas, varēs lietot gan piecas diennaktis pēc kārtas, gan jebkādā citādā secībā 15 dienu laikā. Biļešu reģistrācija jāveic katru reizi, iekāpjot sabiedriskajā transportā. Pēdējās biļetes reģistrācija jāuzsāk 14 dienā, jo 15.dienas pulksten 23:59 biļešu derīguma termiņš beigsies.

Tāpat no 1.jūlija Rīdzinieku karšu īpašnieki varēs apmaksāt autostāvvietas pakalpojumus B, C un D zonās ar 20% atlaidi. Lai varētu izmantot šo priekšrocību, nepieciešams Rīdzinieka kartē aktivizēt e-maciņu, kas dod iespēju samaksāt stāvvietas pakalpojumus ar Rīdzinieka karti, kurā jau ieskaitīta elektroniskā nauda. Ja Rīdzinieka karte izdota līdz 2016.gada 1.janvārim, klientam jāvēršas kādā no „Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem, lai aktivizētu e-maciņu.

Rīdzinieka kartei var pieteikties elektroniski www.ridziniekakarte.lv (pievienojoties caur internetbanku) un to izņemt kādā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem vai arī to uzreiz var noformēt un saņemt klientu centrā. Vizītei klientu centrā var pieteikties iepriekš pa bezmaksas tālruni 80001919 vai elektroniski.

•    Rīdzinieka karti var saņemt Rīgā deklarētās personas vai personas, kurām ir īpašums Rīgā.

•    Piesakoties Rīdzinieka kartei, jāuzrāda derīgs personas apliecinošs dokuments (pase vai ID karte).

•    Pirmreizējā izsniegšana ir bezmaksas, atkārtota Rīdzinieka kartes izgatavošana nozaudēšanas gadījumā maksā 2.85 EUR.

•    Ja personai jau ir personalizētais e-talons, to var samainīt klientu centrā pret Rīdzinieka karti bez maksas.

Rīdzinieka kartei piemīt vairākas funkcijas – tā darbojas kā:

•    e-talons norēķiniem par sabiedrisko transportu Rīgā, tajā skaitā saņemot braukšanas maksas atvieglojumus, ja pasažierim tie pienākas;

•    e-maciņš – kartei piesaistīta maksājuma funkcija, kas ļauj norēķināties par “Rīgas satiksmes” apsaimniekotajām autostāvvietām.

•    atlaižu karte, saņemot Rīgas pilsētas pašvaldības, Rīgas iestāžu un pašvaldības sadarbības partneru piedāvātos atvieglojumus;

•    sociālā karte – iespēja maznodrošinātajiem saņemt ēdināšanas pakalpojumus siltā ēdiena izsniegšanas vietās Rīgā;

•    elektroniskā atslēga dzīvojamajās ēkās, teritorijās utt.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 46
  • Aina Poiša: "Sāpīgi redzēt: tu aizbrauc uz laukiem, un redzi - karš nav beidzies" 45
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 9