Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Festivālā “Sudmaliņas” šogad piedalīsies tautas deju ansambļi no Armēnijas, Baltkrievijas, Gruzijas, Ķīnas, Latvijas, Polijas un Turcijas.

Seši Rīgas kolektīvi piedalīsies VIII Starptautiskajā tautas deju festivālā "Sudmaliņas" 1

Runā Rīga
2016. gada 30. jūnijā 23:55 2016. gada 30. jūnijā 23:55
Seši Rīgas Tautas deju ansambļi gan dalībnieku, gan viesu statusā pārstāvēs galvaspilsētu VIII Starptautiskajā tautas deju festivālā “Sudmaliņas”, kas no 2. līdz 7. jūlijam notiks Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā un Rundāles pils parkā.

Festivālā kā dalībnieki gan jauniešu, gan vidējā vecuma grupā piedalīsies dejotāji no VEF Kultūras pils Tautas deju kolektīva “Zalktis”. Savukārt Kultūras un tautas mākslas centra “Mazā Ģilde” Tautas deju ansambļi “Līgo” un “Teiksma”, kā arī Latvijas Universitātes Tautas deju ansamblis “Dancis”, VEF Kultūras pils Tautas deju ansambļi “Gatve” un “Rotaļa” Rīgu pārstāvēs kā festivāla viesi, piedaloties tā atklāšanas koncertā “Mūžīgā kustība sudmalās”.

Festivāla ietvaros otrdien, 4. jūlijā, ar Rīgas pašvaldības atbalstu Vērmanes dārzā notiks “Rīgas dienas”. No plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00 parkā darbosies Latvisko labumu tirgus, kurā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Latvijas novadu tirgus tradīcijām, tautas mākslas kolektīviem un amatnieku darinājumiem, tostarp Rīgas meistaru darbiem.

Tirgus laikā no plkst. 12.00 līdz 18.00 uz Vērmanes dārza skatuves notiks festivāla dalībnieku koncerts “Danco Dievs ar pērkonu”, kurā uzstāsies Tautas deju ansambļi un kolektīvi.

Festivālā “Sudmaliņas” šogad piedalīsies tautas deju ansambļi no Armēnijas, Baltkrievijas, Gruzijas, Ķīnas, Latvijas, Polijas un Turcijas.

Rīgas kolektīvu dalību festivālā atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 89
Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 12
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 14
Pievienot komentāru