21 Foto
Sestdien, 2.jūlijā, Timati uzstājās Rīgas naktsklubā “First Dacha”.

Krievu reperis nule vārsmoja Rīgas klubā. Viļņa Timati koncertu aizliedz 85

Ziņas
2016. gada 4. jūlijā 07:58
Viļņas koncertzāle “Compensa” ir liegusi tajā uzstāties Krievijas reperim Timati, kurš propagandē Kremļa politiku, pavēstīja koncertzāles pārstāve.

Koncertzāles projektu vadītāja Ģintare Binkevičūte paziņoja, ka reperis gribēja tur sarīkot koncertu šī gada novembrī, bet “Compensa” nav piekritusi viņu uzņemt. Koncertzāles paziņojumā presei teikts, ka šāds lēmums pieņemts tāpēc, ka Timati tiek uzskatīts par Kremļa propagandas ieroci.

"Timati slavina Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, aģitē par Krievijas īstenoto politiku Ukrainā, atzīst par labu Krimas aneksiju. Krievijā pazīstamā izpildītāja politiskie uzskati šķita nepieņemami koncertzāles “Compensa” vadītājiem,” teikts paziņojumā presei.

Lēmums neatļaut Timati koncertu tika pieņemts pēc uzmanīgas iepazīšanās ar izpildītāja deklarētajiem uzskatiem un pēc konsultācijām ar ekspertiem informācijas karu un kultūras jomā, sacīja Binkevičūte.

"Mēs uzskatām, ka Timati atbrauc nevis dalīties ar mūziku, bet īstenot politiskus uzdevumus: mainīt koncerta dalībnieku viedokli par Krievijas īstenoto politiku,” teica Binkevičūte.

Paziņojumā teikts, ka “Compensa” agrāk informācijas drošības apsvērumu dēļ nepiekrita Ļeva Ļeščenko koncerta rīkošanai, kā arī neatļāva “Šansona festivāla” un “Šansona zvaigžņu” uzstāšanos.


BNS/Foto: Sputnik/Scanpix/LETA

Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 16
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 44
  • Tokijā noslēdzas gada grandiozākā motociklu izstāde 0