Sestdien, 2.jūlijā, Timati uzstājās Rīgas naktsklubā “First Dacha”.

Krievu reperis nule vārsmoja Rīgas klubā. Viļņa Timati koncertu aizliedz 85

Kultūra
2016. gada 4. jūlijā 07:58 2016. gada 4. jūlijā 07:58
Viļņas koncertzāle “Compensa” ir liegusi tajā uzstāties Krievijas reperim Timati, kurš propagandē Kremļa politiku, pavēstīja koncertzāles pārstāve.

Koncertzāles projektu vadītāja Ģintare Binkevičūte paziņoja, ka reperis gribēja tur sarīkot koncertu šī gada novembrī, bet “Compensa” nav piekritusi viņu uzņemt. Koncertzāles paziņojumā presei teikts, ka šāds lēmums pieņemts tāpēc, ka Timati tiek uzskatīts par Kremļa propagandas ieroci.

"Timati slavina Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, aģitē par Krievijas īstenoto politiku Ukrainā, atzīst par labu Krimas aneksiju. Krievijā pazīstamā izpildītāja politiskie uzskati šķita nepieņemami koncertzāles “Compensa” vadītājiem,” teikts paziņojumā presei.

Lēmums neatļaut Timati koncertu tika pieņemts pēc uzmanīgas iepazīšanās ar izpildītāja deklarētajiem uzskatiem un pēc konsultācijām ar ekspertiem informācijas karu un kultūras jomā, sacīja Binkevičūte.

"Mēs uzskatām, ka Timati atbrauc nevis dalīties ar mūziku, bet īstenot politiskus uzdevumus: mainīt koncerta dalībnieku viedokli par Krievijas īstenoto politiku,” teica Binkevičūte.

Paziņojumā teikts, ka “Compensa” agrāk informācijas drošības apsvērumu dēļ nepiekrita Ļeva Ļeščenko koncerta rīkošanai, kā arī neatļāva “Šansona festivāla” un “Šansona zvaigžņu” uzstāšanos.


BNS/Foto: Sputnik/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Nezināmas personas Imantā naktī šauj dzīvokļa logos. Jana: “Vīrs komandējumā, man bija bail” 22
Sandaļu sezona ir klāt. Ņem vērā: papēži ir jākopj arī vīriešiem!
“Nepriecājos par laimestu, bet par pašu faktu” – uzņēmējs no Vidzemes laimē prāvu naudas summu
Skatīt visus komentārus