Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ambientās un elektroniskās mūzikas autors, producents un multiinstrumentālists Raimonds Tiguls.

Ziemeļblāzmas Vasaras koncertu cikla otrajā koncertā 7. jūlijā muzicēs Raimonds Tiguls

Kultūra
2016. gada 4. jūlijā 18:00 2016. gada 4. jūlijā 18:00
Kultūras pils “Ziemeļblāzma” skaistajā parkā jau ceturto sezonu skan daudzveidīgi vasaras brīvdabas koncerti, piedāvājot apmeklētājiem garos un siltos vasaras vakarus pavadīt brīvā atmosfērā kopā labu mūziku un talantīgiem mūziķiem. 19. jūnijā ar lielu skatītāju atsaucību izskanēja pirmais koncerts, kurā muzicēja ģitārists Kaspars Zemītis un stīgu kvartets.

7. jūlijā plkst.20.00 Vasaras koncertu ciklu turpinās komponists, ambientās  un elektroniskās mūzikas autors, producents un multiinstrumentālists Raimonds Tiguls. Koncertā skanēs autora oriģinālmūzika.

Raimonds Tiguls radījis mūziku teātra izrādēm "Amadejs", "Spilvencilvēks", "Kaligula" un "Killera dienasgrāmata", izdevis albumus "Moonlight Sound Design", "De Angelis" (kopā ar "Scola Cantorum Riga"), "4 Vēji", "Bay Lounge", "Zils, Balts, Zaļš" un citus. Ieguvis vairākas Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas. Ir mūzikas autors televīzijas seriālam "Likteņa līdumnieki”. Latvijas Televīzijas raidījuma “Personība. 100g kultūra” ievadrakstā par Raimondu Tigulu teikts: “Viņa dziesma «Dod, Dieviņi!» ir kļuvusi par tautas iemīļotu dziesmu, ko Dziesmusvētkos publika lūdz atkārtot. Pašpietiekams, noslēpumains un viegli ironisks dzīvē, savā mūzikā Raimonds Tiguls ir smalkskaņu ainavu un atmosfēras meistars. Viņam ir savs Tiguļkalns ar deviņpadsmit ozoliem un festivāls, kurā skan pasaules mūzika.”

Nākamajos koncertos gaidāmi Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra sitaminstrumentu grupas mūziķis, marimbas virtuozs Rihards Zaļupe ar koncertu 21. jūlijā, bet 11. augustā talantīgā jaunās paaudzes džeza ģitārista Matīsa Čudara solo koncerts. Ciklu noslēgs koklētāja Laima Jansone ar koncertu 25. augustā.

Vasaras koncertu norises laiki:

•    7. jūlijā 20.00-21.30,

•    21. jūlijā 20.00-21.30,

•    11. augustā 20.00-21.30,

•    25. augustā 20.00-21.30

Visos koncertos ieeja bez maksas.


Regīna Zommere/Publicitātes foto Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Citi šobrīd lasa

"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 3
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 31
Rīga atkal staro! Šodien sākas spožākais festivāls 4
Pievienot komentāru