Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Domā citādi – domā zaļi! Piesaki savu biroju zaļākajai kustībai Latvijā! 2

Kultūra
2016. gada 6. jūlijā 18:32 2016. gada 6. jūlijā 18:32
Lai uzlabotu dzīves kvalitāti un popularizētu videi draudzīgu dzīves veidu, kanāls RīgaTV 24 no 1.jūlija piedāvā jaunu kustību “Latvija kā zaļākā valsts pasaulē”. Biedrība “Eizenšteins un Dēli” sadarbībā ar televīzijas kanālu Rīga TV 24 meklēs Latvijas Zaļāko darba kolektīvu.

Latvijas vide ir viena no tām lietām, kuru mantos mūsu bērni. Lai vairāk popularizētu videi draudzīgu dzīves veidu, ir tapusi sociāla veida kampaņa, kuras mērķis ir iedvesmot uzņēmuma darbiniekus un vadītājus kļūt par zaļi domājošu uzņēmumu. Tādējādi mēs palīdzētu Latvijai 2020. gadā kļūtu par zaļāko valsti pasaulē.

Biedrība “Eizenšteins un Dēli” sadarbībā ar kanālu RīgaTV 24 aicina ikvienu uzņēmumu pievienoties un pretendēt uz Latvijas Zaļāko darba kolektīva titulu.

Kustības ietvaros ir izstrādāti kritēriji, kurus uzņēmums, varēs ieviest savā darba vidē. Pietiks arī tikai ar vienu kritērija ieviešanu, lai uzņēmums varētu piedalīties kampaņā “Latvija kā zaļākā valsts pasaulē”.

Zaļāk nozīmē ne tikai labāk, bet arī lētāk un efektīvāk! Lielākā daļa cilvēku trešo daļu no dzīves pavada darba vietā. Tā nereti tiek uzskatīta par cilvēka otrajām mājām. Tieši tādēļ ir svarīgi veikt izglītošanu un pārmaiņas savā darba vietā. Ja cilvēks pierod pie sakārtotas vides darbā, tad  tādu dzīves veidu ievieš arī ik dienas dzīvē – mājās.

Neatkarīgi no tā, kāda ir tava nodarbošanās uzņēmumā, ikviens vari pieteikt savu biroju projektam līdz 15. augustam. Sīkāku informāciju par kampaņu meklējiet Facebook lapā – Zaļākais darba kolektīvs.

Regīna Zommere/Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 17
Mājvieta Rīgā par 40 eiro: kā uzņēmīgi jaunieši dzīvo pamestajos Rīgas namos? 34
No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 12
Pievienot komentāru