Medījot skaistos skatus, ieteicams neaizmirst piesardzību. Kādam Jūrkalnes stāvkrasta fotografētājam vēlme pēc interesanta kadra ir beigusies diezgan bēdīgi.

Foto sērga vēršas plašumā: slimnīcā nonāk vīrietis, kurš bildējot nokritis no Jūrkalnes stāvkrasta 14

Ziņas
2016. gada 9. jūlijā 11:06
Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību kādam vīrietim, kas kritis no Jūrkalnes stāvkrasta un lauzis potītes un plaukstu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša. Šis diemžēl nav pirmais gadījums, kad fotografētāji gūst smagas traumas, cenšoties noķert izteiksmīgāku kadru.

41 gadu vecais vīrietis fotografējis Jūrkalnes stāvkrastu un neuzmanības dēļ kritis. Rezultātā ar lauztām potītēm un plaukstu cietušais tika nogādāts slimnīcā.

Bukša atgādināja, ka neuzmanīgas fotografēšanas dēļ mediķi pirms pāris dienām snieguši palīdzību kādam jaunietim Rēzeknē, kurš, atrodoties uz mājas jumta, fotografējis selfiju un kritis no jumta.

Tāpat aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību kādam 18 gadus vecam puisim, kurš, pārvietojies pa pazemes autostāvvietas malu, kritis no tās un guvis abu potīšu un mugurkaula lūzumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1129 izsaukumiem, no tiem 234 bija saistīti ar dažāda rakstura traumām.

LETA/ Foto: Shutterstock
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 42
  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 85
  • Liepājniekus izbrīna pārsteidzošs atklājums: pie lidostas uzieti grāvji, kas atgādina lidmašīnu kontūras 22