Medījot skaistos skatus, ieteicams neaizmirst piesardzību. Kādam Jūrkalnes stāvkrasta fotografētājam vēlme pēc interesanta kadra ir beigusies diezgan bēdīgi.

Foto sērga vēršas plašumā: slimnīcā nonāk vīrietis, kurš bildējot nokritis no Jūrkalnes stāvkrasta 14

112
2016. gada 9. jūlijā 11:06 2016. gada 9. jūlijā 11:06
Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību kādam vīrietim, kas kritis no Jūrkalnes stāvkrasta un lauzis potītes un plaukstu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša. Šis diemžēl nav pirmais gadījums, kad fotografētāji gūst smagas traumas, cenšoties noķert izteiksmīgāku kadru.

41 gadu vecais vīrietis fotografējis Jūrkalnes stāvkrastu un neuzmanības dēļ kritis. Rezultātā ar lauztām potītēm un plaukstu cietušais tika nogādāts slimnīcā.

Bukša atgādināja, ka neuzmanīgas fotografēšanas dēļ mediķi pirms pāris dienām snieguši palīdzību kādam jaunietim Rēzeknē, kurš, atrodoties uz mājas jumta, fotografējis selfiju un kritis no jumta.

Tāpat aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību kādam 18 gadus vecam puisim, kurš, pārvietojies pa pazemes autostāvvietas malu, kritis no tās un guvis abu potīšu un mugurkaula lūzumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1129 izsaukumiem, no tiem 234 bija saistīti ar dažāda rakstura traumām.

LETA/ Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Ogres vidusskolā vīrietis ļaujas kaislībai un sagādā baudu strādniekiem 15
Vecpuisis Ķīnā savā loceklī salādē 15 adatas - tīri tā, baudai 3
"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtubere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 7
Skatīt visus komentārus