Igaunija uz "Positivus" nosūta sešus policistus

Kultūra
2016. gada 11. jūlijā 23:01 2016. gada 11. jūlijā 23:01
Igaunijas Policijas un robežsardzes departamenta Rietumu prefektūra uz Latviju nosūtīs sešus savus darbiniekus, lai palīdzētu gādāt par kārtību šajā nedēļas nogalē Salacgrīvā notiekošajā mūzikas festivālā "Positivus", informēja pārvaldes preses dienestā.

Rietumu prefektūra cieši sadarbojas ar Latvijas kolēģiem Vidzemē un kopīgais rīcības plāns paredz abu pušu policistu iesaisti masu pasākumu kārtības nodrošināšanā. Saistībā ar to Rietumu prefektūras policisti jau vairākus gadus ir devušies uz "Positivus", savukārt policisti no Latvijas pērn strādāja Pērnavā notikušajā festivālā "Weekend Festival". Abus pasākumus apmeklē mūzikas mīļotāji gan no Latvijas, gan Igaunijas.

Sešu Igaunijas policistu galvenais darba uzdevums "Positivus" būs palīdzēt nepatikšanās nonākušiem festivāla apmeklētājiem no Igaunijas. Viņi arī palīdzēs Latvijas kolēģiem tulkot situācijas ar Igaunijas iedzīvotāju iesaisti, kā arī patrulēs festivāla norises teritorijā.

Pērn "Positivus" apmeklēja ap 5000 cilvēkiem no Igaunijas.

Jau vēstīts, ka festivāls "Positivus 2016", kas šovasar svin savu desmito jubileju, notiks Salacgrīvā no 15.līdz 17.jūlijam. Šogad "Positivus" festivāla galvenie mākslinieki būs britu popmūziķe Elija Goldinga, pankroka leģenda Igijs Pops un franču grupa "M83".

BNS

Citi šobrīd lasa

"Lec tagad!" instruktora sliktā angļu valoda noved nāvē pusaudzi 26
Divstāvu autobuss Anglijā notriec vīrieti. Viņš pieceļas, notrauš putekļus un dodas uz bāru 7
Mārtiņš Rītiņš paziņo, ka pēc 23 gadiem pamet Latvijas labāko restorānu 23
Pievienot komentāru