Igaunija uz "Positivus" nosūta sešus policistus

Ziņas
2016. gada 11. jūlijā 23:01
Igaunijas Policijas un robežsardzes departamenta Rietumu prefektūra uz Latviju nosūtīs sešus savus darbiniekus, lai palīdzētu gādāt par kārtību šajā nedēļas nogalē Salacgrīvā notiekošajā mūzikas festivālā "Positivus", informēja pārvaldes preses dienestā.

Rietumu prefektūra cieši sadarbojas ar Latvijas kolēģiem Vidzemē un kopīgais rīcības plāns paredz abu pušu policistu iesaisti masu pasākumu kārtības nodrošināšanā. Saistībā ar to Rietumu prefektūras policisti jau vairākus gadus ir devušies uz "Positivus", savukārt policisti no Latvijas pērn strādāja Pērnavā notikušajā festivālā "Weekend Festival". Abus pasākumus apmeklē mūzikas mīļotāji gan no Latvijas, gan Igaunijas.

Sešu Igaunijas policistu galvenais darba uzdevums "Positivus" būs palīdzēt nepatikšanās nonākušiem festivāla apmeklētājiem no Igaunijas. Viņi arī palīdzēs Latvijas kolēģiem tulkot situācijas ar Igaunijas iedzīvotāju iesaisti, kā arī patrulēs festivāla norises teritorijā.

Pērn "Positivus" apmeklēja ap 5000 cilvēkiem no Igaunijas.

Jau vēstīts, ka festivāls "Positivus 2016", kas šovasar svin savu desmito jubileju, notiks Salacgrīvā no 15.līdz 17.jūlijam. Šogad "Positivus" festivāla galvenie mākslinieki būs britu popmūziķe Elija Goldinga, pankroka leģenda Igijs Pops un franču grupa "M83".

BNS
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 129
  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 16
  • Sieva Francijā pieķer vīru, kūtiņā seksuāli izmantojot savu vistu 12