Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Igaunija uz "Positivus" nosūta sešus policistus

Kultūra
2016. gada 11. jūlijā 23:01 2016. gada 11. jūlijā 23:01
Igaunijas Policijas un robežsardzes departamenta Rietumu prefektūra uz Latviju nosūtīs sešus savus darbiniekus, lai palīdzētu gādāt par kārtību šajā nedēļas nogalē Salacgrīvā notiekošajā mūzikas festivālā "Positivus", informēja pārvaldes preses dienestā.

Rietumu prefektūra cieši sadarbojas ar Latvijas kolēģiem Vidzemē un kopīgais rīcības plāns paredz abu pušu policistu iesaisti masu pasākumu kārtības nodrošināšanā. Saistībā ar to Rietumu prefektūras policisti jau vairākus gadus ir devušies uz "Positivus", savukārt policisti no Latvijas pērn strādāja Pērnavā notikušajā festivālā "Weekend Festival". Abus pasākumus apmeklē mūzikas mīļotāji gan no Latvijas, gan Igaunijas.

Sešu Igaunijas policistu galvenais darba uzdevums "Positivus" būs palīdzēt nepatikšanās nonākušiem festivāla apmeklētājiem no Igaunijas. Viņi arī palīdzēs Latvijas kolēģiem tulkot situācijas ar Igaunijas iedzīvotāju iesaisti, kā arī patrulēs festivāla norises teritorijā.

Pērn "Positivus" apmeklēja ap 5000 cilvēkiem no Igaunijas.

Jau vēstīts, ka festivāls "Positivus 2016", kas šovasar svin savu desmito jubileju, notiks Salacgrīvā no 15.līdz 17.jūlijam. Šogad "Positivus" festivāla galvenie mākslinieki būs britu popmūziķe Elija Goldinga, pankroka leģenda Igijs Pops un franču grupa "M83".

BNS

Citi šobrīd lasa

Fotoreportāža: kā tapa un cik izmaksāja Latvijas valsts svētku salūts? 12
Lidojums ar vintedža piesitienu: tā izskatās vienā no interesantākajiem Rīgas dzīvokļiem 14
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā
Pievienot komentāru