Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Nepieciešams tikai gribasspēks un ērts apģērbs, lai savam ķermenim ļautu sportisku brīvību un sekmētu savu fizisko izturību un uzlabotu veselību.

Aicina apmeklēt brīvdabas trenažieru zāles Rīgā 1

Runā Rīga
2016. gada 13. jūlijā 20:28 2016. gada 13. jūlijā 20:28
Ņemot vērā iedzīvotāju lielo interesi un atsaucību par sportiskajām aktivitātēm brīvā dabā, Rīgas domes Labklājības departaments aicina rīdziniekus arī šogad apmeklēt brīvdabas trenažieru zāles, kuras ir atvērtas 24 stundas diennaktī, un darboties tajās var bez maksas. Ilgstoši pētījumi apliecina, ka regulāras fiziskās aktivitātēs ārpus telpām uzlabo fizisko veselību un garīgo veselību, samazinot spriedzi, stresu un dodot papildus enerģiju. Šoreiz nodarbības veltītas brīvdabas trenažieru apgūšanai - lai izglītotu, motivētu un palīdzētu apgūt fiziskos vingrinājumus sertificēta fitnesa trenera vadībā, kurš arī parādīs, ko var veikt darbojoties brīvdabas trenažieros, tā gūstot prieku un lielāku efektivitāti savai veselībai.

2015. gadā vairāk nekā 250 rīdzinieki izmantoja iespēju 20 nodarbībās darboties brīvdabas trenažieros. Šogad Labklājības departaments sadarbībā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju divās brīvdabas trenažieru zālēs organizēs nodarbības. Nodarbības norisināsies katru pirmdienu Māras dīķa parka teritorijā (Āgenskalns) un katru trešdienu Rīgas Klasiskās ģimnāzijas sporta stadionā (Purvciema iela 38) laika periodā no 25. jūlija līdz pat 28. septembrim. Nodarbību norises laiks no plkst.19:00 līdz 20:00.

Nodarbības tiek laipni aicināts apmeklēt ikviens – neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības! Nodarbību laikā visiem dalībniekiem tiks skaidrots treniņa process izmantojot brīvdabas trenažierus (tiks rādīti un mācīti iesildīšanās vingrinājumi, pamatdaļas un atsildīšanās vingrinājumi), kā arī kā pareizi aprēķināt sirdsdarbību treniņa laikā, kā pareizi izpildīt spēka vingrinājumus un apļveida treniņa vingrinājumus u.c.

Nepieciešams tikai gribasspēks un ērts apģērbs, lai savam ķermenim ļautu sportisku brīvību un sekmētu savu fizisko izturību un uzlabotu veselību.

Nodarbību grafiks:

Pirmdienās, Māras dīķu parka teritorijā (Āgenskalns) pie brīvdabas trenažieriem no plkst. 19.00-20.00:

25. jūlijs

01.,08.,15.,22.,29. augusts

05.,12.,19.,26. septembris

Trešdienās Rīgas Klasiskās Ģimnāzijas sporta stadions (Purvciema iela 38) pie brīvdabas trenažieriem no plkst. 19.00-20.00:

27. jūlijs

03.,10.,17.,24.,31. augusts

07.,14.,21.,28. septembris

Rīgas domes Labklājības departaments aicina rīdziniekus, izmantot iespēju, un apmeklēt brīvdabas trenažieru zāles! Nodarbības un konsultācijas ir iespēja pārliecināties, ka ir daudzi vienkārši un visiem pieejami veidi, kā ikdienā nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ārpus telpām, kas palīdz uzlabot veselību.


Regīna Zommere/Foto: Edijs Pālens/LETA Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Citi šobrīd lasa

Šodien lielā ūdens iesvētīšana: pareizticīgie stāv rindā, lai gremdētos ledainajā Daugavā 63
Martinu Dukuru diskvalificē. Mūsu skeletona zvaigzne paliek bez devītā Pasaules kausa uzvarētāja titula 51
Maligina atraitne Elīna pieprasīs sev pienākošos mantojumu 59
Pievienot komentāru