Vīrietis noteikti pat nenojauta, ka tik nevainīga lieta automašīnas salabošana var beigties ar asinsizliešanu.

Vīrietim Rīgā dramatiski beidzas ikdienišķs autoservisa apmeklējums 22

Sabiedrība
2016. gada 10. augustā 17:15 2016. gada 10. augustā 17:15
Otrdien Valsts policija devās uz Ķengaragu, kur kāds vīrietis ieradies autoservisā salabot savu automašīnu, bet laipnas sagaidīšanas vietā "atrāvies" no autoservisa vadītāja. 

Kasjauns.lv policijā uzzināja, ka izsaukums saņemts plkst.17.30, kad notikuma aculiecinieki paziņoja, ka vienā Ķengaraga autoservisā izcēlies kautiņš, kurā ir viens cietušais. 

Ierodoties konkrētajā autoservisā, policisti noskaidroja, ka cietušais vīrietis ieradies autoservisā, lai saremontētu automašīnu, taču laipnas sagaidīšanas vietā, no autoservisa iznāca tā īpašnieks, kurš kļuva agresīvs un iesita klientam par to, ka viņš atradās autoservisa īpašnieka privātīpašumā.

Likumsargi aizturēja agresīvo autoservisa īpašnieku, kurš notikuma brīdī bija manāmā alkohola reibumā. Tika noskaidrots, ka autoservisa īpašnieks dzimis 1980.gadā un cietušais ir 1967.gadā dzimis vīrietis.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess par huligānismu, ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.


Citi šobrīd lasa

Par lūrēšanu zem sieviešu brunčiem Anglijā notiesā 50 gadus veco latvieti Ivaru 64
Stīva Džobsa skaisto meitu savaldzinājis meksikāņu sportists 6
Rīgā pazudusi 14 gadus vecā Nikola - pēdējoreiz viņas telefons bija ieslēgts šorīt 48
Skatīt visus komentārus