Operdziedātājas Ineses Galantes rīkotais festivāls „Summertime – aicina Inese Galante” bija nedēļu gari svētki klasiskās mūzikas lietpratējiem.

Galantes festivāla noslēgums pulcē Latvijas prominences. FOTO 28

Ziņas
2016. gada 15. augustā 12:17
Jau divpadsmito gadu Dzintaru koncertzālē notiek starptautiskais mūzikas festivāls „Summertime – aicina Inese Galante”. Festivāla noslēguma koncertā pulcējās daudzi klasiskās mūzikas cienītāji, to vidū arī daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Pateicoties siltajiem laikapstākļiem, uz mūzikas festivāla noslēgumu koncerta klausītāji bija saposušies gana vasarīgā apģērbā. Baudīt klasiskās mūzikas koncertu ieradās Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu, eksprezidenti Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu, Guntis Ulmanis ar kundzi Ainu, miljonārs Valērijs Maligins ar mīļoto sievieti, aktrisi un mākslinieci Elīnu Dzelmi, un citi.

Kā ik gadu festivāls bija bagāts ar muzikāliem pārsteigumiem. Kopā ar Inesi Galanti uzstājās ievērojami mākslinieki, kas vienlaikus ir arī Ineses draugi un domubiedri. Neatņemama „Summertime” programmas sastāvdaļa jau trešo gadu ir mūzikas konkursa Ineses Galantes talanti laureātu uzstāšanās. Arī šogad festivāla apmeklētājus priecēja Latvijas jaunie talanti, atklājot vairākus festivāla koncertus ar savu individuālo sniegumu un muzicējot kopā ar pasaules zvaigznēm. Arī atvadoties no klātesošajiem koncerta noslēgumā, nerimstot aplausiem, Galante ar milzīgu sirsnību pateicās, gan radošajai komandai, gan koncerta apmeklētājiem. Pēc noslēguma pasākuma dalībnieki un viesi pulcējās uz nelielu banketiņu.

 

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Izlasi

Izskan jaunas runas par Melānijas Trampas "nožēlojamo dzīvi". Baltais nams tos komentē 6
Traģiska avārija Madonas pusē - avarē auto ar iereibušiem jauniešiem 18
Katastrofāls pavērsiens luksusa festivālā Bahamās, uz kuru biļete maksāja tūkstošus. FOTO 6
Skatīt visus komentārus