Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Operdziedātājas Ineses Galantes rīkotais festivāls „Summertime – aicina Inese Galante” bija nedēļu gari svētki klasiskās mūzikas lietpratējiem.

Galantes festivāla noslēgums pulcē Latvijas prominences. FOTO 28

Kultūra
2016. gada 15. augustā 12:17 2016. gada 15. augustā 12:17
Jau divpadsmito gadu Dzintaru koncertzālē notiek starptautiskais mūzikas festivāls „Summertime – aicina Inese Galante”. Festivāla noslēguma koncertā pulcējās daudzi klasiskās mūzikas cienītāji, to vidū arī daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Pateicoties siltajiem laikapstākļiem, uz mūzikas festivāla noslēgumu koncerta klausītāji bija saposušies gana vasarīgā apģērbā. Baudīt klasiskās mūzikas koncertu ieradās Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu, eksprezidenti Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu, Guntis Ulmanis ar kundzi Ainu, miljonārs Valērijs Maligins ar mīļoto sievieti, aktrisi un mākslinieci Elīnu Dzelmi, un citi.

Kā ik gadu festivāls bija bagāts ar muzikāliem pārsteigumiem. Kopā ar Inesi Galanti uzstājās ievērojami mākslinieki, kas vienlaikus ir arī Ineses draugi un domubiedri. Neatņemama „Summertime” programmas sastāvdaļa jau trešo gadu ir mūzikas konkursa Ineses Galantes talanti laureātu uzstāšanās. Arī šogad festivāla apmeklētājus priecēja Latvijas jaunie talanti, atklājot vairākus festivāla koncertus ar savu individuālo sniegumu un muzicējot kopā ar pasaules zvaigznēm. Arī atvadoties no klātesošajiem koncerta noslēgumā, nerimstot aplausiem, Galante ar milzīgu sirsnību pateicās, gan radošajai komandai, gan koncerta apmeklētājiem. Pēc noslēguma pasākuma dalībnieki un viesi pulcējās uz nelielu banketiņu.

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Aivis Freidenfelds cīnās un ir pilns apņēmības uzveikt smagu slimību
Liepnieks Kaimiņa uzvedību nosauc par agresīvu un vulgāru 39
FOTO: posts un "spoki" valda kādreiz spožā slēpošanas kūrortā Dienvidkorejā
Tēmas: Inese Galante
Skatīt visus komentārus