Zēns braucis ar velosipēdu, kritis no tā, un velosipēda stūres rags iedūries bērnam cirkšņa rajonā, traumējot asinsvadu.

Zēns, krītot no velosipēda, uzduras uz stūres raga un gūst smagu traumu

Ziņas
2016. gada 22. augustā 13:41
Vakar Kurzemes reģionā kāds desmit gadus vecs zēns, krītot no velosipēda, uzdūries uz stūres raga un guvis smagu traumu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Zēns braucis ar velosipēdu, kritis no tā, un velosipēda stūres rags iedūries bērnam cirkšņa rajonā, traumējot asinsvadu. Zēns smagā stāvoklī nogādāts Talsu slimnīcā, kur piesaistīti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Specializētā medicīnas centra speciālisti, kas snieguši palīdzību. Pēc tam bērnu reanimācijas brigāde pārvedusi uz Rīgu.

Tāpat Kurzemē kāda nepilnus četrus gadus veca meitenīte gribējusi atdarināt pieaugušos un uzsmērēt uz sejas krēmu. Tā vietā viņa uz sejas uzsmērējusi superlīmi, kā rezultātā guvusi acs un ādas ķīmiskus apdegumus.

Savukārt 40 gadus vecs vīrietis ar roku vēlējies pārbaudīt, vai pareizi noregulēts pļaujmašīnas augstums, taču mehānisms aizķēris gredzenu, kā rezultātā roka ierauta pļaujmašīnas mehānismā. Vīrietis ar plēstu brūci augšdelmā, cīpslu un muskuļu bojājumiem nogādāts pie speciālistiem Rīgā.

Bet Zemgalē 39 gadus vecs vīrietis, labojot mājas jumtu, paslīdējis un kritis no divu līdz trīs metru augstuma, gūstot krūškurvja traumu, iespējamu ribu lūzumu un pleca traumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī saņemti 1202 izsaukumi, tostarp 221 bijis saistīts ar traumām.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 129
  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 16
  • Kādā viensētā atrod mirušu bezvēsts pazudušo Māri, kuru meklēja 4 mēnešus 8