Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Vīrietim licies, ka neviens viņu neredz.

Pļavniekos iereibis vectēvs kails staigā savu mazbērnu priekšā 23

112
2016. gada 22. augustā 15:35 2016. gada 22. augustā 15:35
Sestdien Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Augusta Deglava ielā, kur norisinājās ģimenes konflikts. Izrādās, notikuma vietā iereibis vectēvs staigājis kails savu mazbērnu priekšā. 

Kasjauns.lv Rīgas pašvaldības policijā uzzināja, ka notikuma vieta sastapta satraukta sieviete, kura kārtības sargiem pastāstīja, ka viņas tēvs bērnu priekšā staigājot kails. Pēc pārējo ģimenes locekļu aizrādījumiem vectēvs palicis agresīvs.

Viens no policistiem devās uz norādīto istabu, kur kailais vīrietis uzturoties. Ienākot istabā, sastapts vecāka gadu gājuma vīrietis ģērbies apakšbiksēs, kurš rokās turēja nazi un desu. Ieraugot policistu, vīrietis desu nolika uz galda, taču nazi atstāja rokās. 

Dots rīkojums nazi nolikt uz galda, taču vīrietis nereaģēja. Policists pienāca klāt un no vīrieša rokas izņēma nazi, lai viņš nevarētu nodarīt kaitējumu sev un citiem.

Pārrunu laikā, vīrietis atzinās, ka viņam ar meitu izcēlies konflikts, jo pa dzīvokli staigājis kails. Vīrietim licies, ka neviens viņu neredz. Sarunas laikā no personas bija jūtama alkoholam raksturīgā smaka, arī vīrieša meita apstiprināja, ka tēvs lietojis alkoholu, kas varētu būt viens no agresijas iemesliem.

Pēc meitas lūguma vīrietis aizturēts un nogādāts dežūrdaļā atskurbšanai. Izrādījās viņš bija 2,29 promiļu reibumā.

Kasjauns.lv/Foto: Rīgas pašvaldības policija 

Citi šobrīd lasa

Ko dara pasaulē slavenākā sabiedrībās dāma, lai iemantotu sapņu figūru? 15
Filmas “Dotais lielums: mana māte” varonis Raitis atklāti par savām attiecībām ar sievietēm 17
"Viņš domāja, ka ir pasaules karalis un var mani pazemot," seksuālā uzmācībā vaino arī slaveno Maiklu Duglasu 18
Skatīt visus komentārus