Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Traģiskā avārijā pie Bauskas gājušas bojā divas sievietes un bērns 170

112
2011. gada 13. novembrī 10:12 2011. gada 13. novembrī 10:12
Sestdien pēcpusdienā ap plkst.16 Codes pagastā pie Bauskas notikusi traģiska avārija, kurā gājušās bojā divas sievietes un bērns, informē Valsts policijā.

Avārija notikusi, vieglajai automašīnai BMW veicot apdzīšanas manevru. Auto saslīdējis un sadūries ar satiksmes autobusu.

Avārija notikusi uz Bauskas šosejas, kur laikā, kad sāka krēslot, vieglā automašīna "BMW" apdzīšanas manevra laikā saslīdējusi un ietriekusies satiksmes autobusā. Traģiskajā avārijā gāja bojā visi trīs cilvēki, kuri brauca vieglajā auto - automašīnas vadītāja, 1980.gadā dzimusi sieviete, kā arī abi pasažieri - kāda pagaidām nenoskaidrota sieviete un 2003.gadā dzimis zēns.

Autobuss pēc sadursmes ieslīdējis grāvī, kā rezultātā cietuši vēl vairāk nekā 20 cilvēki, kuru dzīvībām briesmas nedraud. Kā pastāstīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece, pašlaik ir apzināti 23 autobusā cietušie, taču to skaits var mainīties jo tuvākajās dienās pie mediķiem vēl var vērsties cilvēki, kuri tūlīt pēc negadījuma jutušies normāli, bet veselības problēmas sajutuši vēlāk.

Negadījuma apstākļu noskaidrošanai policija sākusi kriminālprocesu. Pašlaik vienīgā versija par avārijas iemesliem ir - tā notikusi nedroša apdzīšanas manevra dēļ. Avārija notikusi Bauskas šosejas 60,8.kilometrā.

Kā vietējam laikrakstam "Bauskas Dzīve" stāstījis Valsts policijas Bauskas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas patruļdienesta rotas inspektors Aleksandrs Sidorčiks, vieglā automašīna, kuru vadījusi kāda sieviete, braukusi virzienā no Bauskas un izdarījusi apdzīšanas manevru. Pagaidām nenoskaidrotu apstākļu dēļ viņa nav spējusi manevru veikt droši, kā rezultātā automobilis ietriecies no Rīgas braucošā SIA "Aips" satiksmes autobusā.

"Aips" vadītājs Uldis Kolužs, kurš pabijis avārijas vietā, pastāstījis, ka autobuss pēc trieciena bija noslīdējis no brauktuves un sasvēries, bet nav apgāzies. No trieciena miesas bojājumus guvis autobusa vadītājs, kuram konstatēti nopietni sasitumi, viņš nogādāts slimnīcā Jelgavā. Mediķi esot skaidrojuši, ka šofera dzīvībai briesmas nevarētu draudēt. Dažāda veida sasitumus un lūzumus guvuši autobusa pasažieri.

Apskatot notikuma vietu un pamatīgu triecienu saņēmušo autobusu, Kolužs secinājis, ka vieglais auto braucis ar ātrumu, kas, visticamāk, ievērojami pārsniedzis 100 kilometrus stundā. Brauktuve konkrētajā ceļa posmā esot labā stāvoklī.

Aculiecinieki stāstījuši, ka pēc avārijas uz ceļa bija izveidojies transporta sastrēgums vairāku kilometru garumā.

Traģiskā autoavārijā uz Bauskas šosejas gājuši bojā trīs cilvēki. LTV video

LETA / Foto: Ieva Čīka/ LETA

Citi šobrīd lasa

Fotoreportāža: kā tapa un cik izmaksāja Latvijas valsts svētku salūts? 13
Vienas dienas laikā Valteram Frīdenbergam saziedo 85 tūkstošus eiro
Šorīt 55 gadu vecumā no smadzeņu vēža miris slavenais operdziedātājs Hvorostovskis 16
Skatīt visus komentārus