Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Mūsu zemkopības minsitrs Lietuvas kolēģei pārmet, ka "viņa ik pēc trim stundām" nākot klajā ar kādu paziņojumu.

Ministrs Dūklavs noliedz, ka būtu aicinājis uz vakariņām Lietuvas uzņēmējus 5

Politika
2016. gada 26. augustā 17:36 2016. gada 26. augustā 17:36
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) noliedz, ka uz Lietuvā notikušajām vakariņām un medībām būtu aicinājis šīs valsts uzņēmējus.

Lietuvas uzņēmējus uz vakariņām un medībām Panevēžas rajonā uzaicināja Latvijas zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS), piektdien paziņoja Lietuvas lauksaimniecības ministre Virginija Baltraitiene. "Cik man zināms, daži uzņēmēji tika uzaicināti pēc Latvijas ministra ierosinājuma," Baltraitiene norādīja piektdien publiskotā paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.

Dūklavs noliedza, ka būtu aicinājis vakariņās piedalīties Lietuvas uzņēmējus vai ka būtu ierosinājis viņus aicināt. Vaicāts, vai Lietuvas ministre ir paudusi nepatiesu informāciju, Dūklavs aicināja situāciju noskaidrot pie pašiem Lietuvas uzņēmējiem.

Politiķis arī, iespējams, pārspīlējot, izteicās, ka Lietuvas ministre ik pēc trim stundām nākot ar kādu paziņojumu. Ministrs atturējās sniegt sīkākus komentārus saistībā ar Baltraitienes paziņojumu.

Kā ziņots, Dūklavs teica, ka viņu vakariņās un medībās bija uzaicinājusi Lietuvas zemkopības ministre Baltraitiene un viņam nebija informācijas, ka uz pasākumu tiks uzaicināti arī uzņēmēji.

Atsaucoties uz Lietuvas mediju vēstīto, Dūklavs pieļauj, ka vakariņas un medību braucienu, kurā viņš piedalījies, ir apmaksājis Lietuvas zemkopības ministres Virginijas Baltraitienes vīrs. Politiķis reizē pauž gatavību painteresēties, lai precīzi noskaidrotu, kas sedza pasākuma izdevumus.

Dūklavs arī nesaskata, ka viņam veidotos interešu konflikts, piedaloties vakariņās un medību braucienā, kurā bija klāt arī uzņēmuma "Biovela" vadītājs Virgīnijs Kantausks.

LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Visvairāk "Zelta mikrofona" nomināciju saņem Dons, Intars Busulis un "Instrumenti" 34
FOTOREPORTĀŽA. Filmas “Nameja gredzens” galvenie varoņi ballītē nobauda latviešu alu 9
Par haskiju turēšanu mēslos, mitrumā un trūkumā atbildīgajiem 800 eiro sods 20
Skatīt visus komentārus