Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Galvaspilsētas kārtības sargi brīdina: tuvākajā laikā Pārdaugavā varētu pieaugt dzīvokļu zādzības. Iedzīvotāji aicināti savos mājokļos ierīkot signalizāciju.

Tuvākajā laikā Pārdaugavā varētu pieaugt dzīvokļu zādzības: no cietuma iznākusi rūdīta banda. VIDEO 58

112
2016. gada 6. septembrī 07:03 2016. gada 6. septembrī 07:03
Likumsargi paredz, ka jau tuvākajā laikā Pārdaugavā varētu strauji pieaugt zādzību skaits. Proti, brīvībā nonākusi dzīvokļu apzadzēju grupa piecu cilvēku sastāvā, kas, pēc policistu domām, ir savas jomas speciālisti. Iepriekš šī grupa sirojusi tieši Imantā, Iļģuciemā un Bolderājā.

Policisti no cietuma iznākušo bandu saista ar desmitiem, iespējams, pat simtiem zādzību, vēsta LNT raidījums „Degpunktā”. Galvaspilsētas kārtības sargi aicina pārdaugaviešus īpaši pievērst uzmanību savu mājokļu drošībai.

Policija neslēpj, ka gan šie, gan citi kramplauži reti izvēlas mitekļus, kuros uzstādīta signalizācija. Protams, tas nedod simtprocentīgu garantiju, taču krietni vien samazina jūsu dzīvesvietas pievilcību ļaundaru acīs. Tāpat neatsverama ir arī apkārtējo cilvēku vērība.

Pirms dažām dienām no cietuma iznākušie kramplauži līdz šim darbojušies dienas laikā – no pulksten 9.00 līdz 12.00 un viņi it nebūt neizskatās pēc bandītiem, bet ir solīdi un gudri vīrieši. Pirms zādzības izdarīšanas viņi rūpīgi izpēta dzīvokļa saimnieku un viņu kaimiņu dienas režīmu un modrību. Policijas brīdinājumu Pārdaugavas iedzīvotājiem skatieties videosižetā.

Brīdina par Pārdaugavas zagļu bandu
Kasjauns.lv/Foto: Vida Press, Edijs Pālens/LETA/Video: LNT „Degpunktā”

Citi šobrīd lasa

Ko stjuarti tev nestāsta? Aviokompānijas darbiniece atklāj šokējošas lietas par notiekošo lidojumos 63
Baraks Obama prot romantiski pārsteigt. Lūk, kā viņš apsveicis sievu dzimšanas dienā 14
Filmas “Dotais lielums: mana māte” varonis Raitis atklāti par savām attiecībām ar sievietēm 46
Skatīt visus komentārus