Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Oficiālā „Rīgas Sporta nakts” atklāšana plkst. 17.00 paredzēta Brīvības pieminekļa pakājē.

Sesto reizi notiks aktīvās atpūtas un sporta festivāls "Rīgas Sporta nakts" 3

Runā Rīga
2016. gada 8. septembrī 20:09 2016. gada 8. septembrī 20:09
17. septembrī no divpadsmitiem dienā līdz pat pusnaktij galvaspilsētas centrā un Brīvības ielā risināsies jau par tradīciju kļuvušais aktīvās atpūtas, veselīga dzīvesveida un sporta festivāls „Rīgas Sporta nakts”. Ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim „Rīgas Sporta naktī” būs iespēja iepazīties ar jaunumiem, aktualitātēm veselīga dzīvesveida jomā, kā arī iesaistīties dažādos sportiskos izaicinājumos un piedalīties aizraujošās sacensībās, kas garantēs atpūtu, jautras aktivitātes visām gaumēm, interesēm un jebkurai vecuma grupai.

Pasākuma laikā iedzīvotāji varēs vērot sportistu gājienu, kurā piedalīsies vairāki desmiti sporta organizāciju un sporta veidu pārstāvji, kā arī sabiedrībā zināmi atlēti un sporta veterāni. Būs gan 12 stundu garš florbola maratons, gan spēkavīru čempionāta superfināls, “roller disko” ballīte, kā arī kausa izcīņa airēšanā. Sporta naktī darbosies arī “Dzīvo vesels” zona ar dažādu uzņēmumu pakalpojumu prezentācijām un piedāvājumiem.

Iedzīvotāji varēs iesaistīties azartiskās orientēšanās sacensībās, kērlinga spēlēšanā, ruļļu cīņās uz velosipēda,  spēlēt volejbolu, basketbolu, piedalīties velosacensībās un skrituļošanas īsmaratonā pa Kronvalda parka celiņiem. Ikvienam būs iespēja izmēģināt spēkus kāpšanā pa alpīnisma sienu, veikt labirinta trasi, vērot cīņas sporta paraugdemonstrējumus un meistarklases ringā.

Kronvalda parkā galvenais notikums šoreiz būs talantu konkurss „Rādi, ko māki”, kur bērni un jaunieši varēs prezentēt savas prasmes dažādos sporta veidos. Savukārt pie Rīgas Kongresu nama būs izvietota  Latvijas Dzelzceļa drošības zona „Dzirdi Redzi Dzīvo”. Paši mazākie aicināti piedalīties „Mazā stiprinieka olimpiskajos piedzīvojumos”.

„Rīgas Sporta nakts” kulminācija paredzēta plkst. 23.00, kad pirmo reizi Rīgas vēsturē notiks skrituļslidu, skūteru, skrituļdēļu un roller-slēpju nakts brauciens pa pilsētas galveno ielu. Būs slēgta satiksme un nekādu automašīnu. Aizraujošs brauciens pa jauno Brīvības ielas asfaltu. Starts pie tirdzniecības parka „Alfa”, tālāk līdz VEF Kultūras pilij un atpakaļ.

Oficiālā „Rīgas Sporta nakts” atklāšana plkst. 17.00 paredzēta Brīvības pieminekļa pakājē.

„Rīgas Sporta nakts” mājas lapā: www.sportanakts.lv pieejama aktuālā informācija par visām pasākumā paredzētajām norisēm. Tāpat turpinās pieteikšanās talantu konkursam, augstskolu airēšanas sacensībām un, protams, var arī rezervēt dalībnieka vēlmēm atbilstošu prezentācijas vietu.

„Rīgas Sporta nakti” atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, to rīko biedrība „Notikumu aģentūra”. Pasākuma draugi: lielveikalu tīkls „Maxima”, „Garmin” un „Sportland”.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Toma Džonsa dēls ir bezpajumtnieks. Naudu viņam nevajag, tikai tēva mīlestību, kamēr nav par vēlu 26
Tramps dēkas laikā pornozvaigznei stāstījis, ka viņa esot līdzīga paša meitai Ivankai 25
Pāvilostā pāris metrus no jūras krasta uzbūvēto māju tiesā atzīst par kuģi 37
Pievienot komentāru