Pēc LTV rīcībā esošās informācijas, Jakrina līdzšinējais amats CSDD tiks likvidēts, līdz ar to četru valdes locekļu vietā paliks trīs un valdes priekšsēdētājs.

Jakrins atstājis CSDD valdes locekļa amatu 7

Sabiedrība
2016. gada 15. septembrī 22:25 2016. gada 15. septembrī 22:25
Līdzšinējais Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes loceklis Emīls Jakrins, kurš nesen sāka pildīt Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumus, šodien iesniedzis atlūgumu CSDD, vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".

Jakrins Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumus veic no augusta vidus, kad saistībā ar Rīgas ielu remontdarbu lēno gaitu no amata tika atstādināts departamenta direktors Vitālijs Reinbahs.

Pēc LTV rīcībā esošās informācijas, Jakrina līdzšinējais amats CSDD tiks likvidēts, līdz ar to četru valdes locekļu vietā paliks trīs un valdes priekšsēdētājs.

Jakrins savulaik bija nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) biedrs, 2005.gadā ieņēma Rīgas vicemēra Jāņa Birka padomnieka amatu, kā arī SIA "Rīgas nami" padomes priekšsēdētāja vietnieka amatu.

Savukārt 2010.gadā ar Jakrina vārdu bija saistīts politisks skandāls, kad partijas biedri viņu izslēdza no partijas, jo Jakrins vienlaikus ieņēma vairākus nozīmīgus amatus, tostarp satiksmes ministra biroja vadītāja amatu un CSDD valdes locekļa amatu. Kā toreiz pauda VL-TB/LNNK vadība, Jakrina iecelšana CSDD valdē vērtējama kā nepieņemama gan tāpēc, ka tas veikts pēdējā dienā bez jebkāda konkursa, gan paša Jakrina apšaubāmās reputācijas dēļ.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Policisti Purvciemā gatavo ēst un maina pamperus zīdainim, kura dzērusī māte nespēj nostāvēt kājās 25
Ja latvieši ar džipiem, tad Lietuvas basketbola spilgtākā zvaigzne uz izlases treniņiem ierodas ļooooti pieticīgā auto 8
Inspektors Lielbritānijā salauž 5 gadus vecas meitenītes sirdi - uzliek sodu viņas limonādes stendiņam 9
Skatīt visus komentārus