Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Iedzīvotāji ziņojuši policijai par to, ka viņu kāpņutelpā dzīvo kāds vīrietis.

Meklēšanā izsludināts kāpņu telpas iemītnieks Rīgā ar aktiermākslas trikiem mēģina izsprukt no policijas 1

112
2016. gada 16. septembrī 13:11 2016. gada 16. septembrī 13:11
Sarkandaugavā kāds meklēšanā izsludināts vīrietis cenšas izšmaukt no policijas darbiniekiem, liekot lietā savu aktiermākslas talantu. 

Kā informē Rīgas Pašvaldības policisti, šonakt policijā saņemts izsaukums par kādu vīrieti Sarkandaugavā, kurš mitinās kāda daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā.

Ierodoties notikuma vietā, sastapts iesnaudies vīrietis, kuru kārtības sargi pamodināja. Vīrietis grīļojās un pēc policistu aicinājuma nosaukt savus personas datus, atbildēja, ka nespēj atcerēties, kurā datumā, mēnesī un gadā ir dzimis.

Pēc vairākkārtīgiem policistu aicinājumiem atcerēties savus dzimšanas datus, vīrietis nosauca savus iespējamos datus. Tomēr tos pārbaudot, konstatēts, ka persona ar tādiem datiem neeksistē. Kārtības sargi aicināja vīrieti doties uz izeju.

Vīrietis, ejot ārā no daudzdzīvokļu nama, turpināja grīļoties un nesakarīgi runāt, taču, izejot no ēkas, viņš pēkšņi iztaisnojās un sāka bēgt.

Policisti vīrieti panāca un nogāza zemē, taču viņš centās ar kājās un rokām atgrūst kārtības sargus. Vīrietis brīdināts par elektrošoka pistoles pielietošanu, ja viņš turpinās agresīvi uzvesties. Tomēr vīrietis nereaģēja, tādēļ policistiem nācās pret viņu pielietot elektrošoka pistoli.

Vēlāk pārkāpējs paskaidroja, ka nemaz nav bijis tik lielā alkohola reibumā un centies aizbēgt, jo zinājis, ka ir izsludināts meklēšanā gan Rīgas, gan Dobeles tiesībsargājošajās iestādēs.

31 gadu vecais vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai. 


Kasjauns.lv/Foto: Lita Krone/LETA

Citi šobrīd lasa

Godinot Latvijas neatkarību, jāslavē arī čekisti un slepkavas 89
Kāpēc lidmašīnā labāk nepasūtīt veģetāru ēdienu: pasažieru drausmā pieredze 9
Super lēts dzīvoklis Rīgas centrā - neuzķeries! Sludinājumu portālā uzdarbojas krāpnieki 1
Pievienot komentāru