Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pārrunu laikā konstatēts, ka no sievietes, kura atbildīga par bērna uzraudzīšanu, ir jūtama spēcīga alkohola smaka.

Lucavsalā no noslīkšanas izglābj 6 gadus vecu meitenīti; iereibusi uzraudzītāja krastā guļ 27

112
2016. gada 17. septembrī 16:04 2016. gada 17. septembrī 16:04
Neskatoties uz dzestrā septembra iestāšanos, 11.septembrī Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki, aizvadot pēdējās dienas glābšanas stacijā "Lucavsala", pamanīja aiz bērnu bojām meitenīti, kura vairākas reizes paiet zem ūdens un sāk krist panikā.

Viens no glābējiem nekavējoties devās glābt bērnu, tikmēr otrs izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus.

Aptuveni sešus gadus vecā meitenīte iznesta no ūdens. Bērns bija pie samaņas un atrija ūdeni. Pēc neilga brīža meitenīte sāka justies labāk, un glābēji devās uzmeklēt viņas uzraudzītāju.

Pretī netālu esošajai kafejnīcai pamanītas divas iesnaudušās sievietes, uz kurām norādīja bērns. Blakus sievietēm bija novietoti bērnu ratiņi, kur gulēja aptuveni vienu gadu vecs bērns. Abas sievietes pamodinātas.

Pārrunu laikā konstatēts, ka no sievietes, kura atbildīga par bērna uzraudzīšanu, ir jūtama spēcīga alkohola smaka. Savukārt blakus esošajos bērnu ratiņos pamanīta tukša alus tara. Iereibusī sieviete atzina, ka no rīta izdzērusi vienu aliņu.

Notikuma vietā ieradās mediķi, kuri apskatīja meitenīti un nolēma viņu hospitalizēt.

  RPP glābējs Lucavsalas peldvietā izglābj slīkstošu sešus gadus vecu meitenīti

Visas sarunas laikā iereibusī sieviete vairākkārtīgi pacēla balsi pret mediķiem un lika ārstiem bērnu laist vaļā, apgalvojot, ka nekas neesot noticis. Bērna pieskatītāja noliedza, ka meitene esot slīkusi un apgalvoja, ka visu esot kontrolējusi.

Uz notikuma vietu izsaukta tuvākā policijas ekipāža, kuriem iereibusī sieviete nodota.

Atgādinām, ka no pirmdienas, 19. septembra, Rīgas pašvaldības policijas glābēji pārtrauc darbu Rīgas peldvietās, jo peldēšanas sezona ir beigusies. Peldvietās policisti – glābēji atsāks strādāt pavasara beigās.

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Kāpēc Megana Mārkla nevar likt diadēmu, bet hercogiene Ketrīna var? 13
Kā mainījusies mūziķa Ūdrīša dzīve divus gadus pēc traģiskās avārijas? 66
Ivankas Trampas pašpalīdzības grāmatai skumji panākumi 7
Skatīt visus komentārus