Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Policijai izdevās aizturēt abus ļaundarus.

Dramatiski notikumi Rīgas centra kafejnīcā: vīrieši maskās pastrādā noziegumu un ieslēdz darbinieci 6

112
2016. gada 20. septembrī 13:21 2016. gada 20. septembrī 13:21
Pagājušajā nedēļa dramatiski notikumi risinājušies kādā Rīgas centra kafejnīcā. 

Valsts policijā informēja, ka pirms plkst.17 kādā Rīgas centra kafejnīcā, kad nebija apmeklētāju, ienāca divi vīrieši maskās. Piedraudot ar miesas bojājumu nodarīšanu, svešinieki pieprasīja kafejnīcas darbiniecei atdot naudu. 

Sieviete, kura tobrīd kafejnīcā atradās viena pati, atteicās izpildīt vīriešu prasību, pēc kā viņi metās uz palīgtelpu. Ļaundari, neļaujot sievietei pamest telpas, ar laužņiem uzlauza pie grīdas piestiprināto seifu, kurā atradās gandrīz 2000 eiro.

Pēc tam ļaundari ieslēdza sievieti palīgtelpā un pagrābuši seifu ar naudu, metās bēgt.

Saņemot informāciju par notikušo, Valsts policija sāka meklēt iespējamos ļaundarus. Policisti noskaidroja, ka noziegumu, iespējams, izdarījuši 1981. un 1980. gadā dzimuši vīrieši.

Izmeklēšanas rezultātā izdevās noskaidrot vīriešu atrašanās vietu, un 16. septembrī Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbinieki sadarbībā ar Brasas iecirkņa Kriminālpoliciju aizturēja jaunāko no minētajiem vīriešiem. Savukārt viņa līdzdalībnieks tika aizturēts divas dienas vēlāk.

Abi aizturētie vīrieši jau iepriekš vairākas reizes sodīti par dažādiem likumpārkāpumiem, tostarp par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar 16. augustā izdarīto noziegumu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas - par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

1980.gadā dzimušam vīrietim šobrīd piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Savukārt viņa līdzdalībniekam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis – policijas uzraudzība. 

Kasjauns.lv/Foto: Valsts policija

Citi šobrīd lasa

FOTO. Redzēti sabiedrībā! Populāri Latvijas cilvēki visdažādākajos gadu mijas pasākumos 10
Martinu Dukuru diskvalificē. Mūsu skeletona zvaigzne paliek bez devītā Pasaules kausa uzvarētāja titula 51
Mazs zēns, neviena nepieskatīts, Pļavniekos izkrīt pa 3. stāva logu; viņu sniegā atraduši garāmgājēji 20
Skatīt visus komentārus