Latvijas preču un produktu tirdziņā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties Latvijā ražotus produktus, arī rokdarbu izstrādājumus, keramiku.

Konkursa vienīgais dalībnieks par 20 644 eiro realizēs Rīgas tirdziņa Sanktpēterburgā māksliniecisko programmu 8

Ziņas
2016. gada 24. septembrī 20:13 2016. gada 24. septembrī 20:13
Nodibinājums "Rīgas Tūrisma attīstības birojs" (RTAB) par 20 644 eiro algos speciālistus, kuri izstrādās un īstenos Rīgas tirdziņa Sanktpēterburgā māksliniecisko programmu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības birojā.

RTAB bija izsludinājis iepirkumu par Rīgas tirdziņa Sanktpēterburgā mākslinieciskās programmas izstrādi un īstenošanu. Tajā tika saņemts viens pieteikums, un konkursā uzvarēja biedrība "Latvijas starptautiskais biznesa klubs", ar kuru tika noslēgts līgums par 20 644 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

RTAB pārstāve Anna Blaua pastāstīja, ka Rīgas dienas Sanktpēterburgā notiks no 28.septembra līdz 9.oktobrim. To laikā notiks Latvijas produktu degustācijas, tādējādi popularizējot Latvijas gastronomisko piedāvājumu un Rīgu kā tūrisma galamērķi. Latvijas preču un produktu tirdziņā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties Latvijā ražotus produktus - "Laimas" un Skrīveru saldumus, "Lāču" maizi, dzērienus - kafiju, alu un "Latvijas Balzamu", gaļas un zivju produkciju, suvenīrus - rokdarbu izstrādājumus, keramiku.

Paralēli notiks arī kultūras programma - 29.septembrī būs foto izstādes atklāšana "Tikšanās ar Maestro Raimondu Paulu" un Intara Busuļa un Latvijas bigbenda koncerts.

Rīgas tirdziņā no 28.septembra līdz 30.septembrim piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S), kā arī domes deputāti - Vita Jermoloviča (GKR), Ausma Cimdiņa (GKR) un Anna Vladova (S), aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Basketbola skandāls iet plašumā: Porziņģa dēļ amatu zaudēs "Knicks" prezidents leģendārais Fils Džeksons 13
Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 13
Agnese ar savu dēliņu Jūrmalā izgāja no mājām un pazuda 
Skatīt visus komentārus