Politiķe sacīja, ka viņai ir pilnīgi neiespējami komentēt Trukšņa un Krūmiņa attiecības, jo viņa par tām neko nezinot un nekad nav bijusi ar tām saistīta.

KNAB veicis kratīšanu partijas "No sirds Latvijai" birojā 6

112
2016. gada 5. oktobrī 17:29 2016. gada 5. oktobrī 17:29
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki 4.oktobrī veikuši kratīšanu partijas "No sirds Latvijai" (NSL) birojā saistībā ar ierosinātu kriminālprocesu, šodien sacīja NSL līdere Inguna Sudraba.

Procesuālo darbību veikšanas laikā NSL birojā bija partijas pārstāvis Gunārs Kūtris, kurš apliecināja šo faktu, tomēr sīkākus komentārus nesniedza. Viņš skaidroja, ka parakstījies par informācija neizpaušanu, līdz ar to plašākus komentārus sniegt nevar.

Par KNAB veiktajām darbībām šodien frakcijas sēdē tika informēti NSL deputāti, aģentūrai LETA pavēstīja deputāte Silvija Šimfa (NSL).

Kā ziņots, iepriekš Sudraba norādīja, ka viņai nav informācijas par otrdien aizturēto Jūrmalas mēra Gata Trukšņa un uzņēmēja, miljonāra Jūlija Krūmiņa attiecībām vai sadarbību.

Politiķe sacīja, ka viņai ir pilnīgi neiespējami komentēt Trukšņa un Krūmiņa attiecības, jo viņa par tām neko nezinot un nekad nav bijusi ar tām saistīta.

Jau ziņots, ka KNAB ir sācis kriminālprocesu par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā un šajā kriminālprocesā kopumā aizturētas četras personas. Kā aģentūru LETA informēja KNAB, izmeklēšanas interesēs pašlaik plašāka informācija netiks sniegta.

KNAB 4.oktobrī aizturēja uzņēmēju Krūmiņu un Truksni. Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, aizturēšanas saistītas ar iespējamiem partiju finansēšanas pārkāpumiem. KNAB darbinieki otrdien veica kratīšanu Jūrmalas mēra birojā, bet pats mērs tika nogādāts Jūrmalas slimnīcā, kur viņu apsargā KNAB darbinieki. Slimnīcā Jūrmalas mērs atrodas arī šobrīd.

Jau vēstīts, ka Krūmiņa meita Čerņavska iepriekš apjomīgu summu ziedojusi arī NSL.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA 

Citi šobrīd lasa

Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Latvijā par cilvēkiem ņirgājas - kāpostu brigāde skaidro, kāpēc nebrauks mājās arī pēc Breksita 75
Jaunie dakteri negrib pildīt Čakšas pavēli un par smiekla naudu strādāt ārstu streika laikā 35
Skatīt visus komentārus