Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Dalailamas mācības "Budisma viedums mūsdienu pasaulē" 7

Sabiedrība
2016. gada 10. oktobrī 10:56 2016. gada 10. oktobrī 10:56
Kasjauns.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume pirmdien, 10. oktobrī no plkst. 9.30 aicina tiešraidē skatīties Viņa Svētības Dalailamas sniegtās mācības Latvijas un kaimiņvalstu iedzīvotājiem par senindiešu filozofa Dharmakirti sacerējumu “Pramanavarttika”.

Dalailama pats personīgi izvēlējies mācību tēmu, uzsverot “Pramanavarttika” aktualitāti mūsdienās. Šī slavenā teksta otrajā nodaļā rodama atbilde uz cilnes jautājumu, kas nodarbina katru garīgo praktizētāju: vai augstākais garīgo meklējumu mērķis – apgaismība – ir sasniedzams.

Viņa Svētības Dalailamas mācības ir domātas visiem – gan budistiem, gan cilvēkiem, kuri interesējas par budisma filozofiju, kas apvieno dziļu gudrību un bezgalīgu līdzjūtību.

Tiešraides programma:

09.30 ‒ 11.30 Pirmā sesija

11.30 ‒ 13.00 Filma “Budas zelta mājoklis”

13.00 ‒ 15.00 Otrā sesija.

Tiešraide no Viņa Svētības Dalailamas mācībām turpināsies rīt, 11. oktobrī no plkst. 9.30 ar divām garīgā līdera uzstāšanās sesijām.

Abu Dalailamas mācību dienu tiešraides skatāmas arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv. Tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Citi šobrīd lasa

Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā 35
Robežsargi atvainojas Rīgas lidostas pasažieriem par vakar notikušo 10
Aizraujošs skaistums! Apakšveļas zīmola “Victoria's Secret” gadskārtējā modes skate 4
Tēmas: Dalailama
Skatīt visus komentārus