Arvis Liepiņš ar uzvaru sācis savu biatlonista karjeru Latvijā.

Arvis Liepiņš biatlonā debitē ar pārliecinošu uzvaru Latvijas kausa sacensībās 3

Citi sporta veidi
2015. gada 3. janvārī 14:19 2015. gada 3. janvārī 14:19
Pēdējo gadu Latvijas labākais slēpotājs Arvis Liepiņš sestdien ar pārliecinošu uzvaru Latvijas kausa sacensībās Madonā debitēja biatlonā.

Latvijas kausa pirmajā kārtā desmit kilometru sprinta sacensībās Liepiņš pirmajā šaušanā kļūdījās vien reizi, bet otrajā ugunslīnijā pieļāva trīs kļūdas, finišu sasniedzot pēc 28 minūtēm un 49 sekundēm.

Aizvadītajās sacensībās otrais finišēja Oskars Muižnieks, kurš Liepiņam zaudēja 50 sekundes, bet vēl par nepilnām divām sekundēm atpalika Aleksandrs Patrijuks, kurš vēl aizvadītā gada nogalē piedalījās Pasaules kausa sacensībās.

No Latvijas šīs sezonas labākajiem biatlonistiem šajās sacensībās trasē neizgāja vien Andrejs Rastorgujevs, kurš aizvada treniņnometni ārzemēs.

Kā iepriekš sarunā ar aģentūru LETA izteicās Liepiņš, viņš šaut sācis jau vasarā, bet nesen ieguvis savu šauteni. Pagaidām optimālo variantu sportistam vēl nav izdevies atrast stāvus šaušanā.

Jau pirms Soču olimpiskajām spēlēm Liepiņu trenēja kādreizējais biatlonists Jēkabs Nākums, kurš kopā ar Latvijas Biatlona federācijas viceprezidentu Gundaru Upenieku piedāvājis izmēģināt spēkus biatlonā.

Vēl šīs sezonas pirmajā pusē Liepiņš aktīvi startēja distanču slēpošanas sacensībās, izmēģinot savus spēkus arī Pasaules kausa posmā, bet sezonas otrajā pusē latvietis jau cer piedalīties IBU kausa sacensībās biatlonā.

Kā ziņots, Soču olimpiskajās spēlēs pašlaik 24 gadus vecais Liepiņš piedalījās pilnīgi visās individuālajās distancēs, bet pēc Olimpiādes viņš pauda apņēmību šosezon startēt prestižajā "Tour de Ski" seriālā, kas ikreiz risinās gadu mijā, kā arī kļūt par regulārāku Pasaules kausa sacensību dalībnieku.

Sočos Liepiņš ieņēma 65.vietu skiatlonā, bija 61.vietā sprintā brīvajā stilā, 15 kilometros klasiskajā stilā palika 73.vietā, bet 50 kilometros brīvajā stilā ieņēma 59.vietu.

LETA/Foto: LOK/LETA

Citi šobrīd lasa

Teju 10 miljonu gadu sens atradums varētu “pārrakstīt” cilvēces vēsturi 17
Jānis Jurkāns Maskavas avīzei žēlojas par Latviju un pauž, ka Krima – tā ir Krievija 5
Kaislības Krievijā: žurnālisti Boženu Rinsku izmisumā noved tas, ka viņas vīrs strādās pie Sobčakas
Pievienot komentāru