"Coyotes" un "Lightning" izcīna "sausās" uzvaras NHL mačos
Konors Ingrems mačā veiksmīgi tika galā ar visiem 26 "Capitals" hokejistu metieniem.
2023. gada 5. decembris, 08:54

Pie uzvarām bez zaudētiem vārtiem pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačos tika Arizonas "Coyotes" un Tampabejas "Lightning" vienības.

"Coyotes" savā laukumā ar 6:0 (5:0, 1:0, 0:0) sagrāva Vašingtonas "Capitals" komandu, panākumu nodrošinot ar pieciem gūtiem vārtiem pirmajā trešdaļā.

Uzvarētāju rindās Niks Šmalcs guva divus vārtus, ar 1+1 izcēlās Džeisons Zakers, pa vārtiem guva Niks Bjugsteds, Maikls Karkonī un Logans Kūlijs, bet ar trim rezultatīvām piespēlēm katrs izcēlās Kleitons Kellers un Alekss Kerfuts.

"Coyotes" vārtsargs Konors Ingrems tika galā ar visiem 26 viesu spēlētāju metieniem, aizvadot savu otro "sauso" spēli šosezon.

Tikmēr "Lightning" savā laukumā ar 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) pieveica Dalasas "Stars".

Mājiniekiem divus vārtus guva Entonijs Sirelli, bet pa reizei precīzi bija Ņikita Kučerovs un Lūks Glendenings.

"Lightning" vārtsargs Andrejs Vasiļevskis atvairīja 25 metienus, tiekot pie savas pirmās "sausās" uzvaras sezonā.

Vēl vienā mačā Monreālas "Canadiens" savā laukumā ar 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) apspēlēja Sietlas "Kraken" hokejistus.

Divus vārtus uzvarētāju rindās guva Šons Monahens, bet pa reizei precīzi bija Taners Pīrsons un Džošs Andersons. Viesu sastāvā trāpīgi raidījumi padevās Džaredam Makanam un Vinsam Dannam.

Savukārt uzvaras papildlaikā pirmdien svinēja Filadelfijas "Flyers" un Sentluisas "Blues".

"Flyers" savā laukumā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pieveica Pitsburgas "Penguins", bet "Blues" viesos ar tādu pašu rezultātu uzvarēja čempioni Vegasas "Golden Knights".

Filadelfijas kluba rindās uzvaras vārtus papildlaika ceturtajā minūtē guva Šons Kuturjē, kamēr "Blues" uzvaru pagarinājumā nodrošināja Pāvels Bučņevičs.