Spānijas futbolistes Pasaules kausu sāk ar pārliecinošu uzvaru
Spānijas sieviešu futbola izlase.
2023. gada 21. jūlijs, 12:49

Spānijas sieviešu futbola izlase piektdien Jaunzēlandē svinēja uzvaru savā pirmajā Pasaules kausa finālturnīra mačā.

Spānija C grupas cīņā ar 3:0 (3:0 ) sagrāva Kostariku.

Valeria del Kampo 21. minūtē raidīja bumbu savos vārtos, divas minūtes vēlāk Aitana Bonmati panāca 2:0, bet 27. minūtē trešos vārtus Spānijas izlases labā guva Estere Gonsalesa Rodrigesa.

34. minūtē iespēju panākt 4:0 neizmantoja Jenifera Ermoso, kuras izpildīto 11 metru soda sitienu atvairīja Kostarikas vārtsardze Daniela Solera Vega.

Grupā vēl spēlē Japāna un Zambija.

Jau ziņots, ka piektdien Šveice A grupā ar 2:0 (1:0) pieveica Pasaules kausa debitantes Filipīnu futbolistes, bet B grupas spēlē Nigērijas un olimpiskās čempiones Kanādas cīņā rezultāts palika neatklāts - 0:0.

Futbolistes par Pasaules kausa trofeju cīnās devīto reizi, šogad pirmo reizi piedaloties 32 komandām.

Pirms četriem gadiem Francijā notikušā finālturnīra finālā ASV ar 2:0 uzvarēja Nīderlandi un ceturto reizi svinēja panākumu šajā turnīrā, izcīnot trofeju otro reizi pēc kārtas. Divreiz meistarsacīkstēs uzvarējusi Vācija, bet pa vienam titulam ir Norvēģijai un Japānai.