Jaunais Latvijas futbolists Markuss Kalniņš palīdz gūt vārtus pret vareno "Sevilla"; līdz milzu sensācijai nedaudz pietrūkst
Markuss Kalniņš (otrais no labās) atbalsta savu komandu 11 metru sitienu sērijas laikā.
2021. gada 16. decembris, 11:42

Latvijas futbolista Markusa Kalniņa pārstāvētā "Andtrax" otrās kārtas spēlē Spānijas Karaļa kausa izcīņā zaudēja pēcspēles sitienos.

"Andtrax", kas spēlē Spānijas ceturtajā līgā, ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 11 m - 5:6) piekāpās "Sevilla" pēcspēles sitienu sērijā.

Kalniņš spēli uzsāka uz rezervistu soliņa un laukumā devās otrā puslaika ievadā 46. minūtē, kad spēles rezultāts vēl nebija atklāts.

Pirmos vārtus spēles 57. minūtē guva Seviļas vienības spēlētājs Rafa Mirs.

Savukārt neizšķirtu 66. minūtē ar precīzu tiešo brīvsitienu panāca Mikels Labress. Tieši Kalniņš (#24) bija viens no spēlētājiem kas skrēja pretī bumbai, iespējams, patraucējot serko vārtsargam Marko Mitrovičam.

Tuvojoties spēles izskaņai iespēja tikt pie uzvaras bija Seviļas vienībai, taču bumba trāpīja pa vārtu pārliktni, bet kompensācijas laikā pie atzīstamām vārtu gūšanas iespējām neviena no komandām netika.

Papildlaikā Kalniņš aktīvi cīnījās par bumbu un 115. minūtē pret viņu tika izdarīts noteikumu pārkāpums.

Pēcspēles 11 metru sitienos vispirms ar diviem precīziem sitieniem vadībā izvirzījās Seviļas komanda, taču tam sekoja viena kļūda, kuras rezultātā abas komandas precīzi izpildīja sitienus līdz rezultātam 5:5. Uzvaru nesošo sitienu precīzi izpildīja Tomass Deleinijs.

"Andtrax" iepriekšējās sezonās nepārvarēja Karaļa kausa kvalifikācijas spēles.

Karaļa kausa fināls notiks 23. aprīlī Seviļā.

Pagājušajā gadā Karaļa kausa izcīņā "Barcelona" finālmačā ar rezultātu 4:0 sagrāva Bilbao "Athletic".

"Barcelona" Spānijas kausā uzvarējusi 31 reizi.