Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Artis Ābols oficiāli ir kļuvis par Toljati "Lada" galveno treneri.

Ābols nopelnījis oficiālu apstiprinājumu par Toljati "Lada" galveno treneri 1

Hokejs
2015. gada 13. novembrī 15:03 2015. gada 13. novembrī 15:03
Latviešu speciālists Artis Ābols piektdien oficiāli apstiprināts Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Toljati "Lada" galvenā trenera amatā.

Ābols pirms šīs sezonas pievienojās "Lada" komandas treneru kolektīvam, bet jau septembra vidū no amata atkāpās vienības galvenais treneris Sergejs Svetlovs un latviešu speciālists kļuva par galvenā trenera pienākumu izpildītāju.

Kaut gan pirmās septiņas spēles Ābola vadībā "Lada" komanda zaudēja un tās kopējā zaudējumu sērija sasniedza desmit mačus, kopš tā laika Toljati vienība 12 mačos guvusi deviņas uzvaras un jau izkļuvusi no līgas pēdējās vietas.

Jau iepriekš "Lada" ģenerāldirektors Vladimirs Vdovins bija pavēstījis, ka Ābols, visticamāk, paliks amatā līdz sezonas beigām, bet tagad nokārtotas visas formalitātes.

Zīmīgi, ka Ābolam galvenā trenera pienākumu izpildītāja amats nav svešs, jo pēc tam, kad 2012./2013.gada sezonā no Rīgas "Dinamo" galvenā trenera amata tika atlaists soms Peka Rautakallio, viņa vietā amatā stājās Ābols, kurš par galvenā trenera vietas izpildītāju palika līdz pat nākamajai vasarai.

Kā zināms, "Lada" komandas pamatvārtsargs pašlaik ir latvietis Edgars Masaļskis.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā pašlaik "Lada" ar 35 punktiem 29 spēlēs ieņem priekšpēdējo 13.vietu. Tai ir tikai par punktu mazāk nekā Rietumu konferences šā brīža otrajai vājākajai komandai Rīgas "Dinamo".

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Martinu Dukuru diskvalificē. Mūsu skeletona zvaigzne paliek bez devītā Pasaules kausa uzvarētāja titula 157
Maligina atraitne Elīna pieprasīs sev pienākošos mantojumu 199
"Rīgas ūdens" iedzīvotājiem pēkšņi piestādījis savādus rēķinus tūkstošiem eiro apmērā 47
Pievienot komentāru