Kasjauns.lv un Kaspars Saulietis brīdina - esiet uzmanīgi, ieraugot attēlā redzamo auto.

„Dinamo” hokejists Saulietis izglābj sirmgalvi no krāpniekiem. FOTO 57

Sporta zvaigznes
2015. gada 29. novembrī 15:17 2015. gada 29. novembrī 15:17
Rīgas "Dinamo" un Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Saulietis rīkojies tā, kā būtu jādara katram kārtīgam pilsonim, proti, palīdzējis nelaimē nonākušam cilvēkam, kuru mēģināja apkrāpt ārzemju blēži. Hokejists ar savu rīcību ir dalījies sociālajā tīklā Facebook.

"Sveiki draugi, vēlējos atgādināt, lai pabrīdināt sev tuvos un arī nepaliekat vienaldzīgi pret citiem, ja redzat šādas situācijas. Šodien izdevās paglābt vienu opi no romu tautības pārstāvju ķepām, braucot no treniņa, Valmiermuižas pasāžas rajonā trolejbusa pieturā piestāja sudraba BMW X5 ar Ungārijas valsts numurzīmi MMN 887 un sāka apstrādāt opi, tad iebrauca pagalmā, bet opis viņiem sekoja. Tā kā biju aizmugurē, kamēr šie meklēja vietu pagalmā, piebraucu pie opja un saku, ka viņu apkrāpšot. To viņam atkārtoju kādas četras reizes līdz viņš attapās (reāli bija ar hipnozi apstrādāts) un vairs nesekoja līdzi krāpniekiem. Romu tautības cilvēki ievēroja, ka nobrucis viņu plāns un gāzi grīdā devās prom pa Matīsa ielu. Sekoju viņiem līdz Brīvības piemineklim, paspēlēju uz nerviem, sazvanīju policiju – cerams, tiks galā ar šiem neliešiem, un izdosies izskaust viņus no mūsu ielām. Lai Jums jauks prāts un mierpilna pirmā Advente!"

Kad parādījās bildes, kurās redzams, ka policija pārbauda iepriekšminēto aizdomīgo auto, Kaspars savā savā Facebook profilā pauda gandarījumu par paveikto.

Kasjauns.lv/Foto: Facebook.com, Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Latvijas naftas ieguvēji Valsts kontrolei pārmet nekompetenci un biznesa graušanu 8
Deviņi veģetārieši pastāsta, kā tas ir - pēc daudziem gadiem iekosties gaļas gabalā 22
Kventins Tarantino atzīst: viņš zinājis par kolēģa Vainstaina uzmākšanos sievietēm 3
Skatīt visus komentārus