Ciemiņi no Ungārijas netika aizturēti, jo faktiski nevienu neapkrāpa – iespējamo krāpšanas mēģinājumu izjauca Saulietis. Tomēr, kā redzams, viņi nonākuši policijas redzeslokā arī citur.

Hokejista Saulieša pamanītie krāpnieki joprojām nav aizturēti 12

Sporta zvaigznes
2015. gada 1. decembrī 06:11 2015. gada 1. decembrī 06:11
BMW markas X5 džipu ar Ungārijas numura zīmi svētdien apbraukājam Rīgas ielas, pamanījis Rīgas „Dinamo” un Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Saulietis. Viņam arī izdevies no iebraucējiem krāpniekiem paglābt kādu sirmgalvi.

Mēģina apkrāpt sirmgalvi

„Šodien izdevās paglābt vienu opi no romu tautības pārstāvju ķepām. Braucot no treniņa, Valdemāra pasāžas rajonā trolejbusa pieturā piestāja sudraba BMW X5 ar Ungārijas valsts numurzīmi MMN 887 un sāka apstrādāt opi, tad iebrauca pagalmā, bet opis viņiem sekoja. Tā kā biju aizmugurē, kamēr šie meklēja vietu pagalmā, piebraucu pie opja un saku, ka viņu apkrāpšot. To viņam atkārtoju kādas četras reizes līdz viņš attapās (reāli bija ar hipnozi apstrādāts) un vairs nesekoja līdzi krāpniekiem. Romu tautības cilvēki ievēroja, ka nobrucis viņu plāns un gāzi grīdā devās prom pa Matīsa ielu. Sekoju viņiem līdz Brīvības piemineklim, paspēlēju uz nerviem, sazvanīju policiju – cerams, tiks galā ar šiem neliešiem, un izdosies izskaust viņus no mūsu ielām. Lai Jums jauks prāts un mierpilna pirmā Advente!” notikušo izklāsta Saulietis. Kā noskaidrots vēlāk, policija tomēr nav aizturējusi nedz minētās automašīnas pasažierus, nedz šoferi saistībā ar krāpšanu.

Krāpšanas nebija – nav arī aizturēto

Valsts policijas (VP) sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais speciālists Toms Sadovskis informē, ka saistībā ar krāpšanu pagājušajā svētdienā nav aizturēta neviena persona, kura būtu pārvietojusies ar automašīnu, kurai ir Ungārijas numura zīme. VP pārstāvis skaidro, ka krāpšana nenotika līdz ar to aizturēšanai pamata nav bijis.

Kasjauns.lv/Foto: Facebook, Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Aktiera Jāņa Paukštello veselības stāvoklis uzlabojies 16
Svaigas, vārītas, marinētas vai sulā: kā vislabāk ēst bietes 4
Sieviete no Mančestras parāda, kādu paradīzi var radīt, ja ir izdoma un rokas darba nebīstas 6
Skatīt visus komentārus