Ieva Millere aizstāv Eiropas čempiones titulu
Ieva Millere otro gadu pēc kārtas kļuvusi par Eiropas čempioniem.
2019. gada 9. septembris, 15:55

Aizvadītajās brīvdienās Čehijas pilsētā Jedovnicē notika Eiropas čempionāta noslēguma posms, kurā kopvērtējumā FR1000 laivu klasē Ieva Millere no komandas “Motorsport77” izcīnīja zelta medaļu, portālu Jauns.lv informēja Latvijas Ūdens motosporta federācijā.

Čempionāta kopvērtējumā sudraba medaļu ieguva Lielbritānijas sportists Džims Nūns, bet bronzas godalga vācietim Larsam Kacorkem.

Eiropas čempionāts notika četros posmos. Pirmais posms tika aizvadīts Berlīnē, Vācijā, kur Ieva izcīnīja 2. vietu, 2. posms notika Zarasos, Lietuvā, kur Ieva Millere uzvarēja, bet 3. posms notika mājas trasē Aizkrauklē, kur savu skatītāju priekšā mūsu sportiste triumfēja. Arī4. posmā Jedovnicē Ieva triumfēja, iegūstot maksimālo punktu skaitu, aiz sevis atstājot Jevgēņiju Anikejevu un vācieti Andreasu Šulci, bet Didzis Jovaiša ierindojās 6. vietā.

Šajā sezonā Ieva brauca ar leģendārā ūdens motosportista un laivu konstruktora Lotāra Millera būvēto laivu, kas tika sagatavota atbilstoši jaunajiem Starptautiskās Ūdens motosporta federācijas noteikumiem, nodrošinot tajā iespēju piesprādzēties, kas savā ziņā bija jauns izaicinājums.

“Latvijas Ūdens motosporta federācijas vārdā apsveicu Ievu Milleri un viņas komandu "Motorsport77" ar izcilu rezultātu un pašaizliedzīgu attieksmi visas sezonas garumā, un spēju aizsargāt Eiropas čempiones titulu jau otro gadu pēc kārtas.”
prieku neslēpa Latvijas Ūdens motosporta federācijas prezidents Atis Slakteris.

Atgādinām, ka Ieva Millere 2018.gada sezonā izcīnīja Eiropas čempionāta zelta medaļu.